Windykacja Szczecin

Mamy dostępnego jednego prawnika od windykacji w Szczecinie
Kancelaria Adwokacka Marcin Łapiński
5
Liczba opinii: 6
Sprawdź szczegóły
Prawo administracyjne, w szczególności: prawo ochrony środowiska, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, prawo budowlane, ochrona danych osobowych, pomoc społeczna. Prawo cywilne, gospodarcze i pracy, w szczególności: sporządzanie i analiza ...
Prawnik będzie dostępny od dnia 29.06.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018
Pytania od klientów

30.01.2022
Czy sieć komórkowa ma prawo działać 10 lat wstecz? Mój mąz dostał pismo z firmy windykacyjnej w sprawie zaległych rachunków z przed 10 lat. Nigdy nie było upomnień do zapłaty. Nawet nie pamiętami czy rzeczywiście te rachunki były nieopłacone. Czy to nie powinno być przedawnione? Jak zareagować na takie pismo z windykacji?

07.01.2022
Czuję się podwójnie oszukana, miałam podpisaną umowę z nakcelarią, która pomaga zadłużonym, po wypowiedzeniu umowy po kilku miesiącach dostałam wezwanie do zapłaty za zaległość. Czy można to uznać za wyłudzenie skoro zerwałam umowę z nimi i nie korzystałam już z ich pomocy?

23.12.2021
Firma windykacyjna mnie nęka. Chodzi o długi mojego zmarłego syna. Czy mogę w jakiś sposób udowodnić tej firmie, że nie mam środków do spłaty tego długu. Syn wziął kredyt, komornik umorszył postępowanie ale firma windykacyjna domaga się przedstawienia protokołu spisu z inwentarza którego nie mamNa tym protokole zostało orzeknięte, że w skład spadku po synie nie wchodzą nieruchomości.

17.12.2021
Piszę z zapytaniem, czy firma windykacyjna ma takie prawo żeby dzwonić do pracodawcy? Jeżeli nie to czy jest szansa domagać się odszkodowania za popełnienie takiego czynu?

01.11.2021
Narzeczony ma długi. Nie spłacał kredytu, narosły odsetki. Spłacił kilka rat ale potem nie miał środków i przestał. Firma windykacyjna wysyła pisma w których żąda, aby spłacił całośc, ale nie ma póki co na to środków. Próby dogadania nie skończyły się sukcesem. Co może zrobić w tej sytuacji? Mieliśmy pomysł aby wpłacal małe kwoty, ale czy to wystarczy?

11.10.2021
Witam serdecznie. Mam dług, rozpoczęła się windykacja w moją stronę. Ja niestety jako że jestem osobą bezrobotną nie posiadam środków na spłatę.Chciałbym w sądzie powiedzieć że nie jestem w stanie spłacić i dług zamienić na np, godziny społeczne do odpracowania. Czy jest taka możliwość?
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018