Windykacja Myślenice

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Krajewska
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Szczególnym przedmiotem prawniczych zainteresowań i mojej pracy jest prawo cywilne, w tym sprawy gruntowe, spadkowe, działowe, rozwodowe, zasiedzenia. Posiadam także wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pokrzywdzonych w postępowaniach karnych, jak ...
Prawnik dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018
Pytania od klientów

29.12.2021
Witam serdecznie, w 2008 roku wziąłem kredyt, w międzyczasie była sprawa komornicza. Komornik stwierdził, że zadłużenie jest nie do ściągnięcia i je umorzył. A przynajmniej taką informację otrzymałem w banku, gdzie zostało mi zablokowane prywatne konto (nie to, na które brałem kredyt). Teraz firma windykacyjna przysyła mi jakieś sms-y. Pytanie brzmi, czy ta sprawa nie jest już przedawniona?

20.11.2021
Dzień dobry. Przedstawię moją sytuację. Oddałam sprawę nieopłaconej faktury dla firmy windykacyjnej. Za jakiś czas zdecydowali oni, że trzeba to zgłosić do sądu. Tydzień temu została do nas wysłana faktura z kosztami zastępstwa sądowego, zaś kilka dni temu okazało się, że złożono wniosek do sądu i wysłano kopię do dłużnika. Wczoraj otrzymali część długu i z tej kwoty odjęli opłatę za usługi windykacyjne, a także za usługi zastępstwa sądowego. Prosiłam, by wysłano mi wniosek sądowy. Tutaj pojawia się moja wątpliwość, ponieważ nie dostałam jescze żadnej odpowiedzi, a na telefony również nie odpowiadają. Firma ściągnęła za swoje usługi kwotę 6000 złotych, a ja otrzymałam 3200. Co mogę zrobić z taką sytuacją?
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018