Windykacja Lublin

Mamy dostępnego jednego prawnika od windykacji w Lublinie
Kancelaria Adwokacka
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Kancelaria Adwokacka

Windykacja Lublin
Kancelaria prowadzi praktykę ogólną, niemniej specjalizuje się i prowadzi szeroko rozumiane sprawy cywilne i rodzinne, sprawy karne, a także sprawy gospodarcze. Pomaga osobom fizycznym jak i prawnym, zapewniając ze swojej strony docenianą przez Klientów ...
Pytania od klientów

25.01.2022
Co zrobić jak firma windykacyjna nęka wręcz telefonami w dzień i w nocy? Po odebraniu telefonu dowiedziałam się że mam wpłacać pieniądze na sprawę mimo że płace komotnik bo firma windykacyjna kierowała wszystko do komornika. Według mnie jest to wyłudzenie pieniędzy. Czy mogę jakoś pozwać firmę o nękanie i wyłudzenie?

07.01.2022
Mam pytanie, czy wszystki firmy od windykacji upominają się o spłatę kosztów windykacyjnych? Nawet jeżeli jest kilka takich spraw w jednej firmie? Nie wiem jak odnieśc się do tego że koszty windykacji są trzykrotnie większeniż sam dług. Jak się od tego odwołać?

06.12.2021
Dostałam wezwanie do zapłacenia abonamentu sieci komórkowej. Chcą abym zapłaciła ponad dwukrotność mojej wypłaty, mnie na to nie stać. Abonament z przed kilkunastu lat. Czy jak nie zapłace to będę miała komornika albo pójdę do więzienia? Czy windykacja jest konieczna? Kiedy to się przedawni?

27.11.2021
Witam, piszę w imieniu rodziców, których nachodzi windykator. Długi narobiła moja szanowna siostra. Windykator jest bardzo nachalny nie wiem jak się go pozbyć. Siostra jest zameldowana u moich rodziców, ale nie jest właścicielką domu. Windykator straszy że jak rodzice nie spłaca długu to komornik wejdzie do domu i zajmie sprzęt, więc mujsimy mieć na każdy sprzęt imienne faktury. Czy na prawdę tak jest? Czy mogę coś zrobić żeby spławić windykatora? Nie wiem niestety gdzie przebywa moja siostra.

09.10.2021
Ostatnio przyjechał do mnie jakiś mężczyzna który twierdził że kilka lat temu wziełam pożyczkę w jednej firmie, która potem sprzedała dług innej. Ja powiedziałam mu że nie brałam żadnej pożyczki a ten pan zostawił dane i numer konta. Ja nic nie podpisywałam. Czy to są standardowe procesy windykacji? Jak mogę dowiedzieć się więcej o zadłużeniu?

02.10.2021
Trzy lata temu zarejestrowałem się na portalu randkowym. Zapomniałem o tym i nie płaciłem za członkowstwo a teraz firma windykacyjna straszy mnie listami. Nie są to polecone, a zwykłe.Czy mam się bać?
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018