Windykacja Limanowa

Kancelaria Radcy Prawnego Lidia Krajewska
4.9
Liczba opinii: 10
Sprawdź szczegóły
Szczególnym przedmiotem prawniczych zainteresowań i mojej pracy jest prawo cywilne, w tym sprawy gruntowe, spadkowe, działowe, rozwodowe, zasiedzenia. Posiadam także wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu pokrzywdzonych w postępowaniach karnych, jak ...
Prawnik dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018
Pytania od klientów

24.12.2021
Bardzo proszę o poradę. Zawarłem umowę z pewną firmą jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Umowę wypowiedziałem mailowo i otrzymałem informację, że jest ona nieskuteczna, więc ponownie ją wypowiedziałem za pomocą listu poleconego. List został doręczony, gdyż taka informacja była na śledzeniu przesyłki poczty, mam na to potwierdzenie. Tymczasem teraz firma ta twierdzi, że żadnego wypowiedzenia nie otrzymała, a ja wczoraj dostałem pismo z windykacji, że zalegam około 1500 złotych. Co mam zrobić w takiej sytuacji?

06.10.2021
Dzień dobry, proszę mi doradzić, co mam zrobić. Kilka miesięcy temu wziąłem pożyczkę w pewnej firmie. Pożyczka została spłacona w całości, chociaż trochę po terminie. Jednakże telefonicznie dostałem informację, że wszystko gra i mam się tym nie martwić. Jednak około 2 tygodnie temu dostałem informację o wykupieniu mojego długu, a wraz z nią list z firmy windykacyjnej o uregulowaniu zaległości. Dodam, że jest tam zawarta inna kwota niż była pożyczana. Prosiłem o wyjaśnienie, jednak nie dostałem odpowiedzi.
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018