Windykacja Białystok

Mamy dostępnych 2 prawników od windykacji w Białymstoku
Kancelaria Adwokacka Anna Adamczuk
4.3
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Kancelaria Adwokacka Anna Adamczuk

Windykacja Białystok
Adwokat Anna Adamczuk oferuje profesjonalną pomoc prawną klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Jej główne obszary praktyki to prawo cywilne, prawo rodzinne i opiekuńcze, prawo handlowe i gospodarcze oraz prawo karne. Kwalifikacje: Ukończyła ...
Kancelaria Adwokacka Kamil Klemienia
4.3
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły

Kancelaria Adwokacka Kamil Klemienia

Windykacja Białystok
Kancelaria Adwokacka zajmuje się Prawem Cywilnym, Prawem Spadkowym oraz Obsługą Prawną Firm. Udziela też porad prawnych w zakresie Prawa Rodzinnego dotyczących podziału majątku, alimentów czy rozwodów. ...
Ceny od 200 zł
Kancelaria adwokacka Ewy Andrzejewskiej oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne. Adwokat ma 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, a jej kompetencje są bardzo szerokie. Świadczy ona pomoc z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego, a także prawa ...
Prawnik będzie dostępny od dnia 26.06.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018
Pytania od klientów

29.12.2021
Jak mogę uniknąć płacenia tak zwanych kosztów procesu? Dostałam list od firmy windykacyjnej i omal z krzesła nie spadłam ile sobie zażyczyli podług niedużego długu jaki miałam. Czy można liczyć na obniżenie tej kwoty ewentualnie podzielenie na raty?

12.11.2021
Jakieś 10 lat temu jechałam bez biletu i dostałam mandat. Teraz otrzymałam list od firmy wincykacyjnej na ogromną sumę do zapłaty na ponad 10 tysięcy. Sygnatury spraw są z przed dwóch lat. Czy to mogło się przedawnić? Jak uniknąc spłaty tak dużego długu?

31.10.2021
Miałam dług w banku, który wydaje i się, że sprzedał mój dług firmie windykacyjnej. Nie stać mnie aby od razu wszystko spłacić, nie wiem jak przygotować się do rozmowy z windykatorami dlatego bardzo prosze o informacje jakie mam możlikwości? Czy mogę podzielić dług na raty?

19.10.2021
Witam. Mam zadłużenie w jednej z sieci komórkowych za abonament i telefon. Ja chciałam pójśc na ugodę i umówić się na spłatę w składkach co miesiąc. Oni zaproponowali zbyt dużą ratę, zapłaciłam tyle na ile było mnie stać. Czy działając w ten sposób mogę uniknąc egzekucji komorniczej? Proszę o informacje.

18.10.2021
Witam. Nie płaciłem abonamentu do sieci komórkowej. Teraz moje dane oraz kwotę długu firma windykacyjna przekazała mojemu ojcu i niemal zmusiła go do spłaty. Czy to już można nazwać naruszeniem? Uważam że naruszyli ochronę moich danych osobowych.

16.10.2021
Dzień dobry. Otrzymałem ostatnio informację, że firma windykacyjna uzyskała na zobowiązanie po terminie nakaz płatniczy. Czy można liczyć na wznowienie odpowiedzi na pozew i usunąc ten nakaz zapłaty?
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018