732 081 018 poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00

Oszkodowania Toruń

Czy od dłuższego czasu starasz się o odszkodowanie powypadkowe, ale wciąż bez oczekiwanego efektu? Jesteś z Torunia lub okolic i nie wiesz, gdzie zgłosić się po pomoc? Naprzeciw Twoim potrzebom wychodzi kancelaria prawna – zapewniamy, że wszystkie przekazane przez Ciebie sprawy zostaną umiejętnie i kompleksowo przeprowadzone. Zaufaj nam jeszcze dzisiaj i dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Odszkodowania Toruń

Korzystając z usług toruńskiej kancelarii prawnej możesz tylko zyskać!

 • Stały kontakt z prawnikiem
 • Zakres działań dopasowany do charakteru sprawy
 • Atrakcyjne ceny usług prawnych
 • Pewność kompleksowej obsługi
 • Gwarancja solidnościwysokiej skuteczności
 • Zaangażowanie w każdą sprawę
 • Wysokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie
 • Uczciwość i dyskrecja

Zapraszamy do kancelarii

Partnerzy Lexango w Toruniu:

 • Kancelaria PLUS IURIS, ul. Rynek Nowomiejski 19, 87-100 Toruń
Kopernika 36, 87-100 Toruń
tel. 732 081 018

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania? Skontaktuj się z naszym prawnikiem, który zajmuje się:

 • profesjonalnym doradztwem, wydawaniem opinii prawnych,
 • przygotowywaniem pism procesowych, wniosków oraz innych niezbędnych dokumentów,
 • odzyskiwaniem odszkodowań od placówek medycznych na etapie pozasądowym lub sądowym,
 • uzyskiwaniem odszkodowań od następstw nieszczęśliwych wypadków,
 • dochodzeniem odszkodowań z wszelkiego rodzaju polis,
 • reprezentowaniem w postępowaniu reklamacyjnym.

Czym jest odszkodowanie i zadośćuczynienie?

Odszkodowanie to świadczenie przyznawane osobie, która doznała szkody. Zobowiązanym do wypłacenia należnych środków jest sprawca zdarzenia lub osoba odpowiedzialna za wyrządzenie wspomnianej szkody. Za zadośćuczynienie rozumie się rekompensatę przysługującą w wyniku pojawienia się szkody niematerialnej. Podczas ustalania jego wysokości pod uwagę bierze się stopień uszczerbku na zdrowiuoraz będące skutkiem zdarzenia psychiczne lub fizyczne dolegliwości.  

W ramach odszkodowania warto starać się o odzyskanie od ubezpieczyciela kosztów poniesionych w związku z leczeniem, przyjmowaniem leków czy koniecznej rehabilitacji. Osobie poszkodowanej należy się zwrot zarobku, który w wyniku wypadku utracił, a także odszkodowanie za zniszczony podczas zdarzenia pojazd czy np. telefon.

Wybierz prawnika i odzyskaj należne środki

Odzyskanie środków finansowych, które Ci przysługują nie należy do łatwych zadań. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporą ilość czasu, skorzystaj z usług naszego prawnika, który dopilnuje, by należna w ramach ubezpieczenia kwota jak najszybciej wpłynęła na Twoje konto. Współpracujący z Lexango radca prawny dołoży wszelkich starań, by jego działania przyniosły wyłącznie satysfakcjonujące rezultaty.

Dlaczego warto zaufać naszemu prawnikowi?

Współpracujący z naszą kancelarią radca prawny pomoże przygotować wszelkie niezbędne dokumenty, wyjaśni niezrozumiałe dla Ciebie kwestie, a następnie dopilnuje, żeby sprawa została pomyślnie zakończona. W przypadku, gdy po zgłoszeniu szkody i podaniu kwoty żądanego odszkodowania powypadkowego lub zadośćuczynienia ubezpieczyciel nie przekaże należnych środków, masz prawo odwołać się od jego decyzji. Ostatecznością jest zgłoszenie sprawy do sądu, zanim jednak do tego dojdzie należy skonsultować się z naszym prawnikiem – zapewniamy, że wybierze dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Bez pomocy doświadczonego radcy prawnego trudno będzie otrzymać należne środki. Nie da się ukryć, że odszkodowania powypadkowe nie zawsze są łatwo wypłacane. Jak najszybciej skorzystaj z usług kancelarii prawnej i oczekuj na uczciwą pomoc cieszącego się świetnymi opiniami prawnika. Nie zwlekaj i jeszcze dzisiaj przekaż wszystkie sprawy w nasze ręce. Czekamy na kontakt z Twojej strony.

 

*Jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z pomocy prawnej, honorarium za usługę zostanie pomniejszone o koszt pierwszej porady prawnej.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu odszkodowania?
Zadzwoń! 732 081 018
poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00
lub wypełnij formularz 24h/7
Klikając poniższy przycisk akceptuję i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności.
Zadzwoń
poniedziałek - piątek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 16:00