Nieruchomości Warszawa

Mamy dostępnego świetnego prawnika od nieruchomości w Warszawie
Zapytaj o cenę i termin realizacji usługi lub zamów ją przez formularz całodobowo albo zadzwoń dziś 7.00 – 21.00.
Zapytaj prawnika przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś 7.00-21.00 732 081 018
Zadzwoń dziś 7.00-21.00 732 081 018
Zapytaj prawnika przez formularz 24/7
Wybierz termin i zamów usługę przez formularz
Dzwoniąc pod podany numer lub kontaktując się przez formularz, użytkownik akceptuje Regulamin i Politykę Prywatności serwisu Lexango.pl
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
4.7 (14)

Karolina Jaś

Zweryfikowany prawnik
Usługa: Nieruchomości Obsługiwany obszar: Warszawa i okolice
Jestem dostępny Zamów usługę u mnie
Sprawdź szczegóły
Opinia
ocena: 4
"Sprawa o podział majątku była trudniejsza, niż początkowo się wydawało, jednak z pomocą tej kancelarii wszystko zostało załatwione, jak należy, za co jestem bardzo wdzięczna, zwłaszcza że wcześniejsze mediacje nie dały żadnego efektu. Dziękuję za kompleksową pomoc. "
Przedmieście Świdnickie
5 (1)

"GERAN" Gerard Madejski

Zweryfikowany prawnik
Usługa: Nieruchomości Obsługiwany obszar: Warszawa i okolice
Ceny od 300 zł
Sprawdź szczegóły
Opinia z Internetu
ocena: 5
"Godna polecenia kancelaria radcy prawnego. Kilka razy już skorzystałem z jej usług i za każdym razem mogłem liczyć na profesjonalną pomoc."
Żródło opinii: Serwis Panoramafirm.pl

Pytania od klientów

Dzień dobry. Potrzebuje porady prawnej odnośnie prawa nieruchomości. Mam dość skomplikowane życie od dziecka, na szczęście teraz już wychodzę powoli na prostą. Razem z trójką rodzeństwa w dzieciństwie mieszkaliśmy w nieruchomości, która należała do dziadków. Mieszkał z nami też ojciec i oczywiście mama. Każdy z nas posiadał też zameldowanie w tym miejscu. Tato zmarł kiedy mialam kilka lat, a wtedy babcia dostała jakiegoś małpiego rozumu i wyrzuciła nas na próg. Długo tułaliśmy się po rodzinie, ale w końcu znaleźliśmy mieszkanie od miasta. Nieruchomość ta wtedy stała się naszym domem. Siostra mamy była niezwykle sprytna, ponieważ babcia będąc w podeszłym wieku nie bardzo miała już świadomą psychikę i zgodziła się u notariusza przepisać na nią wszystkie swoje nieruchomości i majątki. Sprawa zatacza koło, ponieważ z uwagi na to, że mój tata był zameldowany w tym mieszkaniu do ostatniego dnia swojego życia, to chyba z punktu prawa należy mi si
Obecnie w Naszym kraju dzieje się coraz lepiej pod względem nieruchomości i wprowadzone zostają co rusz nowe programy, które mają za zadanie pomóc ludziom na start w sprawach mieszkaniowo/nieruchomościowych. Widziałam na stronie rządowej, że istnieje coś takiego, że nie mając wkładu pierwotnego, można dostać mieszkanie. Szukam z mężem prawnika od nieruchomości, gdyż chcemy się zakwalifikować do tego programu, a mamy też zakupioną poza mieszkaniem własnościowym, to również działkę pod budowę domu. Co musimy zrobić, aby móc skorzystać z dostępnego programu i ulgi? Czy musielibyśmy sprzedać Nasze dotychczasowe nieruchomości? Proszę pomóc jeśli można w sprawie wyżej opisanej.
Witam, mam sprawę odnośnie prawa nieruchomości. Jak to wygląda w kontekście mieszkań socjalnych? Posiadam takowy już od wielu lat ze względu na to, iż posiadam dzieci. Nieruchomość jest obecnie pusta, ponieważ zarówno ja jak i moje dorosłe dzieci mieszkamy u swoich partnerów. Czy aby dalej mieć prawo do tej nieruchomści powinnam podpisać jakąś umową, która by to przedłużyła? Urząd zaplombował Nasze lokum, co robić?
Od wielu lat mieszkam w mieszkaniu, które jest nieruchomością z tytułu TBS. Rok temu odziedziczyłam po ciotce dalekiej mieszkanie, które jest nieruchomością własnościową. Oddałam jednak to mieszkanie córce, gdyż z narzeczonym spodziewają się dziecka. Mi jest tu dobrze, nie chce zmian. Czy mogę tu zostać i dalej wynajmować obecne mieszkanie?
Wasza kancelaria w spawie nieruchomości ma bardzo dobre opinie, dlatego zdecydowałam się złożyć u Was zapytanie w kontekście wynajmu nieruchomości - mieszkań. Dostałam mieszkanie po rodzicach i chciałabym je na razie wynająć gdyż, wyprowadzam się na studia do innego miasta i sama będę wynajmować pewną nieruchomość. Dużo o tym czytałam i aby ubezpieczyć się przed niechcianym lokatorem chce użyć umowy najmu okazjonalnego, ponieważ taka nieruchomość będzie mogła być łatwiej zwolniona, jeśli będę chciała do niej wrócić. Jakie dokumenty trzeba wtedy wypisywać?
Piszę zapytanie w imieniu dziewczyny w sprawie prawa nieruchomości. Wychowuje ją ciotka, która po śmierci brata, a jej ojca, posiada połowę nieruchomości, w której mieszkają. Nabrała jakiś pożyczek chwilowych na dom, mogła tak? Bez zgody współwłaściciela?
Zapytaj prawnika
przez formularz
24/7
Zadzwoń dziś 7.00-21.00 732 081 018