Adwokat Toruń

Ze względu na postępujące niwelowanie różnic między profesją adwokata, a radcy prawnego, gdy na naszej stronie posługujemy się pojęciem „adwokat”, mamy też na myśli „radcę prawnego”. Wyrażenie przez Państwa chęci kontaktu z adwokatem jest równoznaczne z możliwością skontaktowania się z radcą prawnym.  

Adwokat Karol M. Kampert
4.9
Liczba opinii: 15
Sprawdź szczegóły
Opinia o prawniku:
"Doskonały adwokat. Sprawa o rozwód została wygrana, pomimo że moje dzieci zostały nastawione przeciwko mnie. Doskonale reprezentował mnie przed sądem, do tego wykazał się ogromną wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami, był rzeczowy, kompetentny oraz zaangażowany w prowadzoną sprawę. Współpraca z nim była dla mnie czystą przyjemnością. Polecam serdecznie każdemu, nawet w najbardziej zawiłych sprawach. "
Bielawy
Nyckowski Damian Kancelaria Adwokacka Adwokat
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o prawniku:
"Chciałem uzyskać wynagrodzenie za służebność przesyłu, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy adwokata. Zapewniona mi została profesjonalna reprezentacja w trakcie całego postępowania, a także pełne wsparcie i znakomita obrona moich interesów. Sprawa miała korzystny dla mnie finał. Polecam za kompetencje i odpowiedzialność."
Skarpa
Jaka specjalizacja Cię interesuje?
Kancelaria Radcy Prawnego Agata Sulińska-Jóźwiak
4.7
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o prawniku:
"Potrzebna mi była fachowa porada prawna w sprawie windykacji. Sprawa dotyczyła należności za zaległe pieniądze z faktur, które nie zostały uregulowane. Ten adwokat problem rozwiązał bardzo szybko, a pieniądze już po kilku dniach znalazły się na moim koncie. Dziękuję za pomoc i polecam. "
Koniuchy
Kancelaria Adwokacka adwokat Arkadiusz Pietrzak
5
Liczba opinii: 3
Sprawdź szczegóły
Opinia o prawniku:
"Potrzebna mi była pomoc prawna w sprawie o ubezwłasnowolnienie osoby, która nie była zdolna do kierowania swoim postępowaniem i prowadzeniem spraw. Ta kancelaria adwokacka stanęła na wysokości zadania, z którym lepiej poradzić sobie nie mogła. Polecam za profesjonalizm w działaniu i przystępną cenę usługi. "
Stare Miasto
Prawnik będzie dostępny od dnia 01.01.2022.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018
Pytania od klientów

09.11.2021 Toruń
Witam,czy zajmuje się pan spadkami za granicą

05.11.2021 Toruń
Jestem kierowcą taksówki i zostałem wprowadzony w błąd i oszukany przez słynne BMW policyjne bez oznakowania grasujące po nowym moście. Chodzi mi o wniosek do sądu o unieważnienie mandatu! To zawiłe i wyjaśnię w osobistej rozmowie

03.11.2021 Toruń
Umowa z przedszkolem, które nie dotrzymało warunków

27.10.2021 Toruń
Witam, czy po kilku latach od śmierci ojca, można dostać jeszcze jakiś spadek od rodziny która przejęła nieruchomości

21.10.2021 Toruń
witam mam problem ze spłatami chwilówek czy moge liczyć na pomoc prawną

13.10.2021 Toruń
Witam potrzebowałabym porady prawnej mam postawione zarzuty z art 207 par 1akk

29.09.2021 Toruń
Dzien dobry. Jaki bylby koszt reprezentowania w sądzie w sprawie o ustanie alimentow.

29.09.2021 Toruń
Żona wynajęła beż mojej zgody mieszkanie wspolnosciowe. Lokatorka nie płaci czynszu ,oplat i nie xhce się wyprowadzić.

27.09.2021 Toruń
Witam.Czy na synowa przechodza dlugi tescia?

27.09.2021 Toruń
Witam, w niedalekiej przyszłości planuje zakup nieruchomości, aktualnie posiadam długi z rożnego tytułu źródeł, potrzebuje porady co zrobic w takiej sytuacji

23.09.2021 Toruń
Dzień dobry szukam pomoc mam zadłużenie mam ciężko winansowo nie jest mi wstanie wszystkiego spladzic

21.09.2021 Toruń
Dzień dobry potrzebuje pomocy prawnika odnośnie sprawy karnej która miałem w Toruniu ( zaznaczam ze jestem mieszkancem Szwecji)

03.09.2021 Bielany
Dzień dobry. Podpisałem umowę z firmą na dostarczenie do mojego mieszkania surowca, jakim jest paliwo. Okazało się jednak, że wkrótce po tym firma ogłosiła upadłość. Zdążyli mi jednak wysłać wiadomość z kwotą, jaką mam zapłacić, jednak nie dysponowałem aż tak dużą kwotą. Teraz zastanawiam się, czy np. za kilka miesięcy lub lat będą mogli wysłać mi kwotę do uregulowania wraz z naliczonymi odsetkami? Jaki czas musi upłynąć, by sprawa została przedawniona? Czy jest możliwość sprawdzenia czy odsetki rosną? Proszę o wsparcie kancelarii adwokackiej.

02.09.2021 Skarpa, Toruń
Dzień dobry. Od razu przejdę do sprawy. Szukam osoby, która zajmie się sprawą o spadek. Kilka miesięcy temu zmarła moja babcia. W świetle przepisów prawa jestem jednym spadkobiercą, ponieważ jestem jedynakiem. O śmierć babci dowiedziałem się przez przypadek, ponieważ rodzina, z którą nie mam najlepszych stosunków, nie poinformowała mnie o śmierci, ponadto uważają, że babcia sporządziła testament, jednak ja wiem, że nic takiego nie miało miejsca. Dom babci stoi pusty. Co mam teraz zrobić? Proszę o pomoc.

24.08.2021 Stawki, Toruń
Dzień dobry. Potrzebna mi jest pilnie porada prawna, najlepiej doświadczonego adwokata. Mój mąż od kilku miesięcy znęca się nade mną. Mamy duży dom, który wspólnie wybudowaliśmy, do tego dwa samochody, które zostały zapisane na mnie, ponieważ mąż ma komornika. Kilka dni temu wyrzucił mnie z domu i obecnie mieszkam u starszego syna. Chcę rozwodu, a on nie. Dodam, że opłacam wszystkie rachunki. Co mogę zrobić w takiej sytuacji? Wczoraj złożyłam wniosek o rozwód, jednak podejrzewam, że trochę to wszystko potrwa.

03.08.2021 Os. Jar, Toruń
Szukam pilnie sumiennego adwokata. Tydzień temu złożyłam wniosek do sądu o podwyższenie alimentów na trójkę dzieci (dwie córki i syna), jednak okazało się, że w międzyczasie udało nam się dojść do porozumienia i w związku z tym chciałbym wycofać sprawę. Czy w zaistniałej sytuacji możliwe jest wycofanie sprawy i czy będę musiała coś za to zapłacić? Proszę o udzielenie mi odpowiedzi.

29.07.2021 Kaszczorek
Sprawa związana jest z nieruchomościami. Interesuje mnie porada adwokata o wyliczenie % udziału we wspólnej części pokrycia dachowego. W jednym domu znajdują się dwa lokale - do jednego z nich przynależy dobudowana część budynku. Pytanie brzmi: czy do lokalu numer 1 przynależy część dobudowana? Czy w takiej sytuacji powierzchnia dobudówek powinna zostać wliczona do ogólnej powierzchni lokalu, w celu wyliczenia procentowego udziału we wspólnej części dachu? Proszę o pomoc adwokata oraz o informację, w jakim czasie ją otrzymam?

27.07.2021 Jakubskie, Toruń
Witam serdecznie. Zastanawiam się, czy mogę ubiegać się o uchylenie alimentów w momencie, kiedy córka skończy 20 lat, nie uczy się i pracuje na czarno. Dodam, że alimenty płacę od czterech lat, od momentu rozwodu z żoną. Do kogo w takiej sytuacji mogę złożyć jakiś pozew? Proszę o fachową poradę adwokata.

18.07.2021 Podgórz, Toruń
Witam serdecznie. Proszę o pomoc, najlepiej adwokata, w sprawie o ustalenie władzy rodzicielskiej. Mój były konkubent zabrał dwójkę moich dzieci (starszego syna i młodszą córkę) jako swoje, jednak nie jest on ich biologicznym ojcem. Co mogę zrobić w takiej sytuacji. Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

25.06.2021 Bydgoskie, Toruń
W zeszłym roku miał miejsce wypadek samochodowy, w wyniku którego poważnie ucierpiała osoba niepełnosprawna. Osoba, która spowodowała wypadek, była pod wpływem alkoholu, do tego do tego nie miała prawa jazdy ani OC. Poszkodowany doznał poważnych uszkodzeń kręgosłupa i przechodzi rehabilitację. Przez wypadek nastąpiła również utrata pracy, ponieważ umowa zakończyła się w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego. Czy możemy szukać adwokata z urzędu, ponieważ nie stać nas na "normalnego"? Przez wypadek nasz komfort życia znacznie się pogorszył, a sprawca naszym zdaniem jest niewypłacalny. Jakie koszty poniesiemy za pomoc prawną w tej sprawie?
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018