Paweł Świder
4.9

Kancelaria Adwokacka Paweł Świder

Jana Uphagena 14, 80-237 Gdańsk

Kancelaria Adwokacka Paweł Świder oferuje swoim Klientom szerokie doradztwo prawne, pomagające rozwiązać problemy osób indywidualnych, małych lub średnich przedsiębiorców, a także spółek prawa handlowego. Oprócz praktyki typowo adwokackiej specjalizujemy się między innymi w prawie obrotu nieruchomościami, ze szczególnym uwzględnieniem branży deweloperskiej. W swojej praktyce obsługujemy również cudzoziemców.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy, niezależnie od tego, czy naszym Klientem jest osoba fizyczna, czy też klient korporacyjny. Stale podnoszone kwalifikacje, działanie z pełnym zaangażowaniem to cechy, które zapewniają najwyższy standard obsługi prawnej Klientów we wszystkich dziedzinach prawa.

Kancelaria świadczy swoje usługi także internetowo oraz w języku angielskim.

Kwalifikacje:

 • ukończył studia prawnicze z wynikiem bardzo dobrym,
 • od 2014 roku członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, przy której odbywał aplikację adwokacką,
 • w toku aplikacji związany z renomowanymi kancelariami adwokackimi,
 • aplikację ukończył złożeniem egzaminu adwokackiego z wysokim wynikiem,
 • po wpisie na listę adwokatów Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku praktykuje w ramach własnej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku,
 • ukończył studia podyplomowe "Podatki i prawo podatkowe",
 • jest doktorantem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego,
 • jest autorem publikacji z zakresu prawa karnego, karnego skarbowego oraz kryminologii,
 • posiada certyfikat znajomości języka angielskiego wydany przez University of Cambridge (FCE).
Zasięg
 1. Gdańsk
 2. Gdynia
 3. Sopot
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Ta kancelaria prawna pomogła mi rozwiązać sprawę dotyczącą umowy o pracę. Otrzymałam profesjonalną pomoc w sprawie, z czego jestem bardzo zadowolona i na pewno w razie jakichkolwiek problemów prawnych będę zgłaszała się do nich. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
, Witomino
ocena: 5
Długo się wahałam, bo moja sytuacja życiowa nie była najciekawsza, ale ostatecznie padła decyzja odkładana latami: rozwód. Bałam się, że zostanę z przysłowiową reklamówką, bez majątku, środków do życia i dzieci, ale tu otrzymałam pomoc, za którą już zawsze będę wdzięczna. Wyszłam z toksycznego związku i mogę zacząć życie na nowo, nie oglądając się za siebie. Serdecznie polecam!
, Sopot
ocena: 5
Mecenas to człowiek o niesamowitej wiedzy i imponującym doświadczeniu, co wykorzystał podczas moich problemów z windykacją. Owszem - bez winy nie byłem, co nie zmienia faktu, że nie powinno się mnie traktować w sposób, w jaki potraktowała mnie firma windykacyjna. Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc. Mam szansę na normalne życie!
, Wzgórze św. Maksymiliana
ocena: 5
Krótko i na temat. Profesjonalista w swoim zawodzie, który oferuje również pomoc frankowiczom. Ostatecznie doprowadził do unieważnienia kredytu frankowego przez sąd rejonowy, choć przyznam szczerze, że łatwo nie było. Polecam gorąco za fachowo udzieloną pomoc i dyspozycyjność przez cały okres współpracy.
, Strzyża
ocena: 5
Potrzebowałem pilnie osoby, która zajęłaby się egzekwowaniem roszczenia z tytułu zadłużenia. Po długich poszukiwaniach trafiłem na tego adwokata, który od ręki zajął się windykacją. To bez wątpienia profesjonalista, który doskonale radzi sobie z tego typu sprawami, ponadto ma wieloletnie doświadczenie, do każdej pracy podchodząc z ogromnym zaangażowaniem. Polecam serdecznie.
, Architektów
ocena: 5
Potrzebowałem pomocy w sprawie karnej i tu właśnie ją otrzymałem. To kancelaria radcy prawnego z ludzkim podejściem do klienta, zrozumieniem i empatią. Nie czułem się tu jak "gorszy sort". Zostałem potraktowany z szacunkiem, a moja sprawa z zaangażowaniem, za co jestem wdzięczny. Teraz znam już doskonale swoje prawa i wiem, na czym stoję i co mnie czeka.
, Ujeścisko, Gdańsk
ocena: 5
Po wielu problemach, z pomocą tego adwokata zostałem uniewinniony w sprawie karnej, podczas której zarzucono mi pobicie kolegi. Apelacja przyniosła efekt - wynajęty przeze mnie obrońca do sprawy sądowej z zadaniem poradził sobie doskonale, nie przepuszczając żadnego szczegółu.
, Krakowiec
ocena: 5
Dzięki profesjonalnej pomocy prawnej sprawa cywilna została doprowadzona do końca, chociaż do najprostszych z pewnością nie należała. Ten wysokiej klasy fachowiec usługę wykonał na wysokim poziomie, a wszystko odbywało się rzetelnie i terminowo. Jestem bardzo zadowolony z pomocy i rekomenduję na przyszłość.
, Sopot
ocena: 4
Chciałem dojść wynagrodzenia za ustanowienie służebności, uzyskując tym samym zapłatę za korzystanie przez instytucje zewnętrzne z różnego typu urządzeń. Z problemem zgłosiłem się do tego adwokata i jestem zadowolony ze swojej decyzji. Kancelaria zapewniła profesjonalną i precyzyjną informację prawną, określiła kroki działania, pomogła w uzyskaniu wynagrodzenia i zapłaty za korzystanie z urządzeń bez umowy.
, Orłowo, Gdynia

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018