4.7

Kancelaria Radcy Prawnego Agata Sulińska-Jóźwiak

Zygmunta Krasińskiego 36/4, 87-100 Toruń

Szanowni Państwo, jestem absolwentką stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Od 2013 r. należę do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Toruniu, gdzie odbyłam aplikację radcowską, a następnie uzyskałam pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego. W lipcu 2017 r. zostałam wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez OIRP w Toruniu pod numerem TR-1221.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w kancelariach radcowskich i adwokacko-radcowskich już w trakcie studiów w Gdańsku oraz przez cały okres aplikacji w Toruniu.

Od 2017 r. prowadzę własną kancelarię radcy prawnego obsługując klientów indywidulanych, podmioty gospodarcze oraz jednostki samorządu terytorialnego. Swoje zainteresowania zawodowe koncentruję w szczególności w obszarze prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, a także prawa karnego, medycznego, upadłościowego i nieruchomości.

Bycie radcą prawnym to nie tylko moja praca, obrana ścieżka zawodowa, ale przede wszystkim pasja i chęć niesienia pomocy innym w trudnych sytuacjach życiowych. Wykonując swoją pracę dbam o zachowanie wysokich standardów w każdym jej aspekcie. Zapewniam przejrzystość zasad współpracy oraz rzetelność i terminowość w realizowaniu zleceń. Zapraszam serdecznie do współpracy!

Zasięg
  1. Toruń
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Bardzo dziękuję za wspaniałą pomoc w mojej niezwykle skomplikowanej sprawie, która dotyczyła darowizny. Ta kancelaria radcy prawnego stanęła na wysokości zadania, z którym lepiej już chyba poradzić sobie nie mogła. Pracujący tutaj ekspert wykazał się fachową wiedzą, skrupulatną dbałością o szczegóły oraz rzetelnym podejściem. Polecam i jeszcze raz dziękuję.
, Chełmińskie
ocena: 5
Ten prawnik to niewątpliwie godna polecenia osoba, dla której nie ma sprawy, w której nie byłaby w stanie pomóc. Otrzymałam niedawno od niej fachową pomoc prawną w sprawie o testament, ponieważ chciałam uniknąć niepotrzebnego konfliktu pomiędzy spadkobiercami. Serdecznie polecam i dziękuję za kompleksowe wsparcie i pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów.
, Czerniewice
ocena: 4
Potrzebna mi była fachowa porada prawna w sprawie windykacji. Sprawa dotyczyła należności za zaległe pieniądze z faktur, które nie zostały uregulowane. Ten adwokat problem rozwiązał bardzo szybko, a pieniądze już po kilku dniach znalazły się na moim koncie. Dziękuję za pomoc i polecam.
, Koniuchy

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018