Prawnik Kalisz

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Jaś
4.8
Liczba opinii: 21
Sprawdź szczegóły
Opinia o prawniku:
"Potrzebna mi była pomoc prawnika w zakresie przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, a ten człowiek doskonale wywiązał się ze swojego zadania. Doradził mi, co należy zrobić, by dostosować się do nowych przepisów i pomógł mi w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Dziękuję i polecam serdecznie. "
Prawnik będzie dostępny od dnia 01.10.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018
Jaka specjalizacja Cię interesuje?
Wybrane zlecenia

Rypinek, Kalisz
Dzień dobry. Szukam pomocy doświadczonego fachowca. Moja była żona założyła sprawę o przyznanie alimentów na syna i córkę w wieku odpowiednio 5 i 7 lat na kwotę 800 złotych. Do teraz płaciłem 400 złotych i niestety nie jestem w stanie płacić więcej, ponieważ moja sytuacja finansowa aktualnie jest dość trudna. Była żona chce ponadto ograniczenia praw rodzicielskich, a by to osiągnąć, skłamała w sądzie, że niby ja wcale nie interesuję się dziećmi, co nie jest prawdą. Co mam teraz zrobić? Chcę nadal widywać się z dziećmi, jednak na tak wysokie alimenty mnie nie stać. Proszę o poradę.

Tyniec, Kalisz
Witam serdecznie. Ojciec nie płaci alimentów na dzieci, które zostały mu zasądzone dwanaście miesięcy wcześniej przez sąd, ponadto nie utrzymuje z nimi żadnych kontaktów. Czy w takiej sytuacji była żona ma prawo wystąpić do sądu o ograniczenie mu praw rodzicielskich? Proszę o odpowiedź w tej sprawie. Bardzo mocno liczę na pomoc Waszego prawnika.

Rypinek, Kalisz
Witam serdecznie. Potrzebna mi jest pomoc kancelarii prawnej. Mój pracodawca zwolnił mnie za nierzetelne wykonywanie obowiązków i za pracę w nadgodzinach. Po tej sytuacji dopadła mnie depresja, ponadto mam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Sprawę w sądzie przegrałem, ponadto w międzyczasie zauważyłem mobbing. Mam nawet mocne dowody i świadków. Czy mam szansę na odszkodowanie i czy mogę starać się o rentę chorobową, jeśli mam informacje o jawnej, niepisanej przez pracodawcę akceptacji nadgodzin w stosunku do pozostałych pracowników? Pozostali pracownicy nie otrzymali jednak żadnej notatki i nie zwolniono ich. Mnie za to zwolniono.

Ogrody
Dzień dobry. Po śmierci ojca odbyła się sprawa spadkowa. Wszystkie działki, które były na niego zapisane, podzielono na mnie, moich dwóch braci oraz na mamę. Mi przypadła 1/6 udziałów. Teraz moja mama wraz z rodzeństwem nie chcą, żebym miał do nich prawo, ponieważ mają w planach ich sprzedaż. Mama szantażuje mnie, że jeśli nie podpiszę sprzedaży działek, to wówczas wydziedziczą mnie. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Nie zgadzam się z ich decyzją. Proszę o pomoc prawnika.

Serbinów, Kalisz
Dzień dobry. Jesteśmy w trakcie rozwodu, jednak potrzebuję pomocy prawnika. Dwa lata temu na kupionej wcześniej działce budowlanej postawiliśmy dom, którego wartość wynosi obecnie około 400 tysięcy złotych, jednak ja nie chcę żadnej części naszego wspólnego dorobku. Czy w takiej sytuacji mam prawo przepisać należną mi połowę majątku na moich synów? Z żoną ustaliliśmy już, że nie będę musiał płacić alimentów. Proszę o pomoc.

Ogrody, Kalisz
Dzień dobry. Od kilku dni dostaję dziwne telefony z firmy windykacyjnej, która twierdzi, że mam jakiś dług. Miałem wprawdzie około 15 lat wstecz pewne zaległości finansowe, jednak zostały one w całości uregulowane. Teraz nagle firma twierdzi, że pozostał jeszcze dług do spłaty w wysokości 5 tysięcy złotych. Kiedy zapytałem, co to za dług, nie potrafili odpowiedzieć, z jakiego banku. Przestałem więc odbierać od nich telefony, a teraz po około miesiącu przyszło pismo od komornika o zajęciu 7 tysięcy złotych. Poszukuję pomocy, ponieważ nie wiem, co mam teraz zrobić? Jak mogę szybko i bez problemu rozwiązać zaistniały problem?
Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018