KANCELARIA ADWOKACKA BEATA PÓŁKOWNIK-ŁUCYK
4.8

KANCELARIA ADWOKACKA BEATA PÓŁKOWNIK-ŁUCYK

Spokojna 22/2, 74-300 Myślibórz

Kancelaria Adwokacka Beaty Półkownik-Łucyk prowadzi kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i prawnych, specjalizując się z prowadzeniu spraw sądowych, co obejmuje m.in. sporządzanie pozwów, pism procesowych i udział w rozprawach przed sądami oraz występowanie przed innymi organami. Reprezentuje klientów w sprawach karnych i szeroko pojętych sprawach cywilnych (w tym rodzinnych, gospodarczych, spadkowych, egzekucyjnych). Główny obszar działań stanowi Szczecin, Myślibórz, Gryfino, Goleniów, Stargard Szczeciński i teren całego województwa zachodniopomorskiego, lecz podejmuje się prowadzenia spraw na terenie całego kraju. Przewiduje możliwość dojazdu do klienta oraz świadczenie porad prawnych online.

Koszt porady uzależniony jest od rodzaju sprawy.

Kwalifikacje:

  • studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego
  • aplikacja sądowa w Sądzie Okręgowym w Szczecinie
  • wieloletnia praca w charakterze sędziego Sądu Rejonowego i Okręgowego
  • od 12 lat prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką

 

Zasięg
  1. Szczecin
  2. Stargard
  3. Goleniów
  4. Gryfino
  5. Pyrzyce
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Poszukiwaliśmy mecenasa, który dopilnuje kwestii prawnych naszej darowizny dla najbliższych. Tu otrzymaliśmy bardzo profesjonalną pomoc, dzięki czemu nie musieliśmy się niczym martwić. Bardzo dziękujemy za tak rzeczowe podejście do tematu, a także za dyspozycyjność i sumienność. Z pewnością zgłosimy się ponownie, gdyż planujemy również niedługo darowiznę na drugiego wnuka.
, Przedmieście Barnimowskie
ocena: 5
Podjęłam decyzję o rozwodzie, gdy znalazłam dowody na to, że mąż mnie zdradza. Potrzebny był mi mecenas, który zadba o moje interesy i nie pozwoli, by mnie więcej oszukano - trafiłam doskonale. Mogłam liczyć na pilne konsultacje i wsparcie przy każdym telefonie, co było dla mnie szczególnie ważne, bo sprawa była dla mnie bardzo stresująca. Dziękuję i polecam!
, Gumieńce, Szczecin
ocena: 5
Od razu widać było, że upadłość konsumencka to specjalność tego adwokata. Od dłuższego czasu borykałem się ze zobowiązaniami finansowymi i chciałem rozpocząć nowe życie, a ten ekspert wykonał kawał dobrej roboty. Pomógł mi m.in. w sporządzeniu wniosku. Dziękuję za kompleksowe wsparcie i odpowiedzi na trudne pytania oraz za zrozumienie. Polecam serdecznie.
, Stargard
ocena: 5
Interesowała mnie porada adwokata w sprawie kwestii prawnych dotyczących darowizny majątku. Otrzymałem kompleksowe wsparcie i jednocześnie potwierdzam zamieszczone tutaj pozytywne opinie. To bez wątpienia godny zaufania i polecenia człowiek, z którym od początku do końca współpracy miałem doskonały kontakt.
, Goleniów
ocena: 5
To solidna i godna zaufania kancelaria prawna, która zaoferowała mi profesjonalną obsługę prawną w sprawie separacji, doskonale zabezpieczając mój interes. Jestem bardzo wdzięczny za indywidualne podejście do sprawy, a także doprowadzenie jej do końca z korzyścią dla mnie. Polecam serdecznie każdemu.
, Goleniów
ocena: 5
W wyniku losowej sytuacja bliska mi osoba straciła pełną świadomość swoich czynów, więc po namyśle postanowiłam starać się o ubezwłasnowolnienie dla jej własnego dobra. Ten adwokat pomógł mi w sporządzeniu wniosku i skierowaniu go do sądu właściwego ze względu na miejsce zamieszkania osoby, której dotyczył. Dziękuję za poświęcony mi czas i polecam serdecznie każdemu, komu zależy na solidnie i fachowo wykonanej usłudze adwokackiej.
, Pomorzany, Szczecin
ocena: 5
Fachowe doradztwo i godna reprezentacja przed sądem - sprawa o alimenty dzięki pomocy tego adwokata zakończona została tak, jak tego chciałam. Polecam za wysoką jakość usług w przystępnych cenach, a także za indywidualne podejście do klienta i wysoką kulturę osobistą.
, Limanowskiego
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony, że przy mojej sprawie rozwodowej postawiłem na pomoc prawną w tym miejscu. Znajomi mnie tu skierowali i cieszę się, że im zaufałem, bo nie mogłem chyba lepiej trafić. Każdy etap sprawy był mi na bieżąco tłumaczony, a wszelkie moje wątpliwości były rozjaśniane, dzięki czemu nic mnie nie zaskoczyło i nie zestresowało. Wiedziałem, czego mogę się spodziewać i jak może sprawa się potoczyć, więc dobrze się przygotowałem i poszło łatwo.
, Górny Taras
ocena: 5
W sprawie o służebność zgłosiłem się po pomoc do tego specjalisty i zdecydowanie nie żałuję. Polecam za skrupulatność, sumienność i profesjonalne podejście do problemu. Wiem, że moja sprawa była dość wymagająca i nietypowa, jednak czuję, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a ja uniknąłem wiele niepotrzebnych nerwów. Zdecydowanie będę polecać bliskim.
, Goleniów
ocena: 4
Potrzebowałem kompleksowej pomocy prawnej łącznie z przygotowaniem wniosku o ubezwłasnowolnienie, ponieważ uważałem, że będzie to najlepsze rozwiązanie dla bliskiej mi osoby. Otrzymałem tutaj fachowe doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Dziękuję za profesjonalne i odpowiedzialne podejście do sprawy.
, Okrężna
ocena: 4
Do rozwodu i związanej z nim sprawy w sądzie było coraz bliżej, więc należało skorzystać z pomocy doświadczonej kancelarii prawnej, ponieważ sprawa była niezwykle skomplikowana. Ta stanęła na wysokości zadania - po zaledwie kilku tygodniach można było cieszyć się z satysfakcjonującego mnie orzeczenia. Dziękuję i polecam.
, Nowe Miasto
ocena: 4
Ten prawnik to bez wątpienia ekspert w swojej dziedzinie, który doskonale zna się na swojej pracy. Pomógł mi w kwestiach prawnych związanych z przekazaniem darowizny, dzięki czemu mogę teraz spać spokojnie. Dziękuję za okazaną mi pomoc, dyspozycyjność i świetny kontakt od początku do końca współpracy. Polecam serdecznie każdemu.
, Towarowa

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018