Sylwia Molenda
4.8

Kancelaria Adwokacka Sylwia Molenda

Sienkiewicza 28/22, 25-301 Kielce

Udzielam kompleksowych i profesjonalnych porad prawnych, w oparciu o bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę. Mam świadomość, że nawet z pozoru proste sprawy wiążą się dla naszych Klientów z dużym zaangażowaniem emocjonalnym. Serdecznie zapraszam do mojej kancelarii, gdzie szczegółowo zapoznam się z sytuacją oraz doradzę najbezpieczniejsze rozwiązania. Moim głównym celem jest zagwarantowanie Klientowi poczucia bezpieczeństwa oraz spokoju, który często udaje się uzyskać już na etapie uzyskania fachowej porady.

Kwalifikacje:

  • Magister Prawa na Wydziale Prawa WSEIP im. E. Lipińskiego w Kielcach,
  • Aplikacja adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Kielcach,
  • Licencjat z kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach
Zasięg
  1. Busko-Zdrój
  2. Pińczów
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
6 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Poszukiwałem radcy prawnego, który zadba o moje interesy przy podziale majątku i uważam, że bardzo dobrze trafiłem. Nie chciałem zostawiać byłej żony "z niczym", ale też nie miałem zamiaru dać się całkowicie ograbić z dorobku życia, na który pracowałem ciężko (samodzielnie) przez lata. Jestem wdzięczny za rzetelność, profesjonalizm i zrozumienie, a ponadto doceniam dyspozycyjność i elastyczność.
, Nowa Wieś, Pińczów
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc w przygotowaniu zażalenia w sprawie o alimenty, które zostały niesłusznie podwyższone. Ta kancelaria adwokacka rewelacyjnie poradziła sobie z zadaniem, kończąc je w taki sposób, w jaki chciałem. Dziękuję za błyskawicznie okazaną pomoc i polecam serdecznie każdemu w potrzebie.
, Bajkowa
ocena: 5
Sprawa dotyczyła wypłaty odszkodowania za wypadek w pracy. Chociaż początkowo wydawało się, że stoję na straconej pozycji, ostatecznie sprawa zakończyła się moim sukcesem, co zawdzięczam tej kancelarii. Dziękuję za okazane mi wsparcie - przede wszystkim za pomoc w przygotowaniu odpowiedniego pisma, profesjonalizm od początku do końca współpracy oraz przystępne ceny.
, Pińczów
ocena: 5
Finał dość trudnej sprawy o ubezwłasnowolnienie zakończył się po mojej myśli. Ten specjalista, którego polecił mi znajomy, bardzo dobrze wywiązał się z powierzonego zadania. Generalnie jestem zadowolona z wyboru i polecam go z ręką na sercu za bogatą wiedzę, rzetelność, odpowiedzialność oraz za przystępny cennik usług. Taki fachowiec to prawdziwy skarb.
, Mirów
ocena: 5
Potrzebowałem osoby, która zajęłaby się dość skomplikowaną sprawą cywilną dotyczącą ochrony dóbr osobistych. Ta osoba wykazała się stosowną wiedzą i umiejętnościami, dzięki którym sprawa zakończyła się sukcesem. Jestem bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i polecam z całego serca każdemu w pilnej potrzebie.
, Borowinowa
ocena: 4
Gdy mąż oświadczył mi, że rozwód to jedyne, co nas czeka, stałam się kłębkiem nerwów. Obawiałam się o dzieci, majątek, przyszłość itp. Stres związany z rozwodem ograniczyła mi ta kancelaria radcy prawnego. Polecam za sumienność, zaangażowanie i ogromną wiedzę.
, Okrąglica

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018