Rafał Kowalczyk
5

Kancelaria Radcy Prawnego Rafał Kowalczyk

Plac Wolności 18, 61-739 Poznań

Kancelaria Radcy Prawnego Rafała Kowalczyka zajmuje się sprawami z zakresu prawa spadkowego, prawa umów, odszkodowań, zakładania spółek oraz szeroko pojętego prawa zobowiązań.

Zakres usług

Prawnik

 • Prawo Cywilne - Windykacja
 • Prawo Cywilne - Odszkodowania
 • Prawo Cywilne - Opiniowanie umów
 • Prawo Cywilne - Darowizna
 • Prawo Cywilne - Nieruchomości
 • Prawo Cywilne - Służebność
 • Prawo Cywilne - Ochrona konsumenta
 • Prawo Cywilne - Ochrona dóbr osobistych
 • Prawo Cywilne - Pomoc frankowiczom

Radca Prawny

Adwokat

Zasięg
 1. Poznań
 2. Swarzędz
 3. Suchy Las
Mapa
Opinie
Ocena:
5
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Już od dłuższego czasu szukałem solidnej i uczciwej osoby, która pomogłaby mi w przygotowaniu odpowiednich dokumentów w sprawie o podział majątku. W końcu trafiłem na tego radcę i jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi oraz z podejścia do klienta. Polecam go tym, którzy chcą sprawnie i z sukcesem zakończyć swoje sprawy.
, Luboń
ocena: 5
Potrzebowałem pomocy w rozwiązaniu zawiłej sprawy administracyjnej, która dotyczyła nie tylko mnie, ale również całej mojej rodziny. Na szczęście trafiłem na godną zaufania kancelarię, która kompleksowo i bardzo indywidualnie podeszła do mojego problemu. Zawsze była do mojej dyspozycji, a sprawa dość szybko zakończona została sukcesem. Polecam serdecznie.
, Tomiaka
ocena: 5
Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy z tą kancelarią adwokacką, na którą trafiłem przez przypadek. Moja sprawa karna ciągnęła się miesiącami, jednak dzięki ich interwencji wszystko zakończyło się z korzyścią dla mnie. Dziękuję i polecam gorąco za doświadczenie, umiejętności oraz podejście do klienta.
, Os. Europejskie
ocena: 5
Skontaktowałam się z tym radcą prawym, ponieważ potrzebna mi była pilnie pomoc w sprawie o służebność przesyłu, która od dłuższego czasu utknęła w martwym punkcie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i oczywiście z pozytywnego rezultatu. To osoba z bogatą wiedzą kierunkową, do tego skuteczna i przewidująca. Dziękuję za okazaną pomoc i polecam gorąco.
, Swarzędz
ocena: 5
Sprawa o podział majątku okazała się o wiele bardziej skomplikowana, niż mogłem się spodziewać, dlatego postanowiłem skorzystać z porady radcy prawnego. Ten ekspert pomógł mi przejść przez ten niezwykle trudny dla mnie okres. Kompetencja, odpowiedzialność, profesjonalność, terminowość, cierpliwość i rzetelne wykonywanie obowiązków to tylko niektóre cechy, które zadecydowały o pozytywnym zakończeniu mojej sprawy.
, Kwiatowe, Poznań
ocena: 5
Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego adwokata, który pomógłby mi w sprawie zniesienia służebności. Ten Pan to bez wątpienia profesjonalista godny zaufania i dalszego polecenia. Wyrażam najwyższe uznanie dla jego umiejętności, bogatej wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia i polecam wszystkim znajomym w potrzebie.
, Zielony Dębiec, Poznań
ocena: 5
Trafiłem do tej kancelarii radcowskiej z beznadziejną dla mnie sprawą cywilną o roszczenia wynikające z zawartej umowy. Praca wykonana została sumiennie, rzetelnie i odpowiedzialnie, a cena usługi nie wpłynęła znacząco na mój budżet. Polecam za wysoki poziom usług, fachowość, rzetelność i odpowiedzialność, a także za szybkie znalezienia najlepszego sposobu rozwiązania sprawy.
, Grunwald Północ
ocena: 5
Czekała mnie skomplikowana sprawa o rozwód, a ten radca prawny był ze mną od początku do końca. Otrzymałam od niego profesjonalną pomoc prawną, ale również słowa wsparcia, co bardzo pomogło mi przetrwać ten niezwykle trudny dla mnie okres. To bardzo rzetelna i skrupulatna osoba, która przez cały czas utrzymuje stały kontakt i wprowadza pozytywną atmosferę.
, Piotra Skargi
ocena: 5
Szukałam kancelarii prawnej, która zajęłaby się dla mnie sprawą rodzinną, która dotyczyła ograniczenia kontaktu mojego byłego męża z dziećmi i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Sprawa została doprowadzona do końca, a ja jestem usatysfakcjonowana osiągniętym wynikiem. Profesjonalizm widać było na każdym etapie współpracy. Polecam gorąco, bo naprawdę warto.
, Swarzędz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018