4.8

Kancelaria Radcy Prawnego Karolina Jaś

Przechodnia 6 lok. 4, 62-800 Kalisz

Doświadczenie zdobywałam już w trakcie studiów, począwszy od stażu, a następnie pracy w Kancelariach Radców Prawnych.

W trakcie aplikacji doświadczenie zdobywałam w Dziale Prawnym Spółki Skarbu Państwa branży przesyłowej, a następnie w dziale prawnym międzynarodowej spółki zajmującej się produkcją komponentów do silników lotniczych.

Począwszy od marca 2016 roku, prowadzę praktykę w ramach Kancelarii Radcy Prawnego, obsługując zarówno osoby indywidualne, jak i podmioty gospodarcze oraz jednostki samorządu terytorialnego. Ponadto od maja 2018 roku doradzam kilku podmiotom publicznym z zakresu zagadnień dotyczących RODO.

Z kolei od lutego 2019 roku, zasiadam również w organach Spółki Komunalnej, jako Przewodnicząca Rady Nadzorczej.

 

Kwalifikacje:

Studia na Wydziale Prawa i Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego,Aplikacja radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu.

Zakres usług
  • Prawo cywilne,
  • Prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • Prawo spadkowe,
  • Prawo handlowe i gospodarcze,
  • Prawo przedsiębiorców,
  • Prawo pracy,
  • Prawo nieruchomości,
  • Prawo karne.
Zasięg
  1. Kalisz
  2. Ostrów Wielkopolski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.8
21 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Sprawa rozwodowa ciągnęła się miesiącami, a żona przez cały czas stwarzała kolejne problemy. W końcu zdecydowałem się na pomoc tego adwokata. Dzięki niemu sprawę udało się załatwić szybko i bez większego stresu. Dziękuję z całego serca za poświęcony czas i polecam gorąco każdemu w potrzebie.
, Szczepin
ocena: 5
To doskonały mecenas, który pomógł mi w ustaleniu władzy rodzicielskiej. Do jego zadań należało m.in. przygotowanie wniosku, a także udzielenie mi fachowej pomocy prawnej. Otrzymałem profesjonalną pomoc, za co jestem bardzo wdzięczny i polecam gorąco za poświęcony czas, wyrozumiałość, cierpliwość i przystępne ceny. Telefon oczywiście zapisałem i jeśli kiedyś znajdę się w potrzebie, na pewno się odezwę.
, Stary Grunwald
ocena: 5
Sprawa o odszkodowanie za wypadek przy pracy ciągnęła się od kliku miesięcy, jednak przez cały czas bez żadnych konkretów. Dopiero pomoc, jaką udzieliła mi ta kancelaria prawna przyniosła efekt. Otrzymałem należne mi pieniądze, za co jestem bardzo wdzięczny.
, Grabiszyn, Wrocław
ocena: 5
Z wielką przyjemnością chciałbym podziękować pani mecenas za fachową pomoc prawną w sprawie o ograniczenie kontaktu, która zakończyła się sukcesem. Otrzymałem tutaj kompetentne i rzeczowe podejście do sprawy, a także profesjonalną obsługę. Polecam gorąco za słowność, terminowość, ogromne zaangażowanie i poświęcenie nawet swojego prywatnego czasu, a także za przystępne ceny, które nie wpłynęły znacząco na mój budżet.
, Konin
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc prawnika w zakresie przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO, a ten człowiek doskonale wywiązał się ze swojego zadania. Doradził mi, co należy zrobić, by dostosować się do nowych przepisów i pomógł mi w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji. Dziękuję i polecam serdecznie.
, Rajsków, Kalisz
ocena: 5
Potrzebna mi była pilnie pomoc w przygotowaniu wniosku o ubezwłasnowolnienie, ponieważ ciężko było znaleźć odpowiedni wzór pisma. Ten adwokat stanął na wysokości zadania - pomógł mi w sporządzeniu wniosku oraz wyjaśnił krok po kroku wszystkie procedury prawne. Polecam za bogatą wiedzę, nieocenione doświadczenie, odpowiedzialne podejście do sprawy, życzliwość, dyspozycyjność oraz atrakcyjne dla kieszeni ceny.
, Wola, Poznań
ocena: 5
Sprawa z zakresu prawa rodzinnego, podobnie jak każda inna sprawa cywilna, wymaga dokładnej znajomości prawa. Dzięki pomocy tej kancelarii adwokackiej sprawa małżeńska została rozwiązana szybko, skutecznie i w korzystnej cenie. Pracują tam godni zaufania adwokaci, którzy doskonale znają się na swojej pracy.
, Agrestowa
ocena: 5
Zdecydowałem się powierzyć swój los temu adwokatowi i jestem bardzo zadowolony ze swojego wyboru. Sprawa dotyczyła separacji. Pomoc prawna od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam, również za dyskrecję oraz "ludzkie" podejście do klienta. Telefon oczywiście dodaję do listy kontaktów.
, Luboń
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc doświadczonej kancelarii prawnej, która udzieliłaby mi wsparcia przy sprawie rodzinnej o ustalenie władzy rodzicielskiej. Otrzymałam tutaj nie tylko fachową pomoc prawną, ale również pełne wsparcie i zrozumienie, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam również za indywidualne podejście do sprawy oraz bardzo dobry kontakt od początku do końca.
, Złotno
ocena: 5
Potrzebne mi było wsparcie doświadczonego adwokata, który reprezentowałby mnie przed sądem, a także pomógł w sporządzeniu stosownego wniosku o pozew o rozwód, ponadto doradził na temat rozwodu oraz aspektów prawnych tego typu sprawy. Ten adwokat swoją pracę wykonał niezwykle sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za usługę nie wpłynęła rażąco na mój domowy budżet. Szczerze polecam, numer do kontaktu pozostawiam.
, 11 Listopada
ocena: 5
W mojej sytuacji najlepszym rozwiązaniem było ogłoszenie upadłości konsumenckiej, by poradzić sobie z problemami finansowymi. Do tego potrzebna mi była jednak pomoc kancelarii radcowskiej. Ta godna polecenia instytucja doskonale wywiązała się z powierzonych obowiązków. Polecam za fachowe doradztwo oraz napisanie pisma.
, Czaszki
ocena: 5
Sprawa o rozwód prowadzona była przez tę kancelarię prawną profesjonalnie i rzeczowo. Otrzymałem kompleksową pomoc zarówno w kwestii sporządzenia pozwu o rozwód, jak również reprezentacji przed sądem, za co jestem bardzo wdzięczny. Finał był po mojej myśli, za co jestem bardzo wdzięczny i polecam każdemu.
, Ławica, Poznań
ocena: 5
Potrzebny był mi doświadczony w sprawach administracyjnych radca prawny i zdecydowanie się nie zawiodłem. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że nie mogłem trafić lepiej. Polecam za zorganizowanie, dyspozycyjność i zrozumienie, a także za doskonałą znajomość kruczków prawnych i czas poświęcony na przygotowanie merytoryczne do mojej dość nietypowej sprawy.
, Luboń
ocena: 5
Otrzymałem fachową pomoc w sprawie o darowiznę niemałej kwoty pieniężnej mojemu najstarszemu synowi, za co bardzo dziękuję. Z pomocy prawnej jestem bardzo zadowolony i na pewno będę polecał wszystkim znajomym i rodzinie w potrzebie, bo to osoba z ogromną wiedzą z zakresu prawa, do tego bardzo skuteczna i miła.
, Śródmieście, Łódź
ocena: 5
Ta osoba pomogła mi w rozwiązaniu trudnej sprawy. Chodziło o windykację należności, których nie byłem w stanie wyegzekwować samodzielnie. Widać było od razu, że dla tego radcy prawnego najważniejszy jest klient, a jego sprawa jest priorytetowa. Zapewniono mi szybkie i skuteczne rozwiązanie oraz indywidualną obsługę.
, Ostrów Wielkopolski
ocena: 5
Sprawa o rozwód od początku do końca prowadzona była na bardzo wysokim poziomie. Ten obrońca do sprawy sądowej to bez wątpienia profesjonalista w każdym calu, do tego osoba życzliwa, miła i kulturalna. Polecam za zaangażowanie, bogatą wiedzę oraz przystępne ceny.
, Radogoszcz, Łódź
ocena: 4
Sprawa o podział majątku była trudniejsza, niż początkowo się wydawało, jednak z pomocą tej kancelarii wszystko zostało załatwione, jak należy, za co jestem bardzo wdzięczna, zwłaszcza że wcześniejsze mediacje nie dały żadnego efektu. Dziękuję za kompleksową pomoc.
, Przedmieście Świdnickie
ocena: 4
U tego prawnika uzyskałem pomoc na najwyższym poziomie. Sprawa dotyczyła sprzedaży nieruchomości. Osoba ta wykazała się bogatą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz okazała się niezwykle pomocna na każdym etapie współpracy. Dla niego liczy się wyłącznie dobro klienta. Polecam gorąco numer telefonu do kontaktu pozostawiam oczywiście na przyszłość.
, Żabikowo
ocena: 4
Długo szukałam kancelarii radcowskiej, która oferuje również pomoc frankowiczom i w końcu trafiłam tutaj. Ten zespół doświadczonych specjalistów doskonale poradził sobie z dochodzeniem unieważnienia umowy, za co jestem bardzo wdzięczna, chociaż przyznam szczerze, że sprawa była niezwykle skomplikowana. Współpraca począwszy od rozmowy telefonicznej przebiegała bez zarzutów. Polecam z całego serca każdemu.
, Ostrów Wielkopolski
ocena: 4
Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc prawną w sprawie o ubezwłasnowolnienie jednego z członków mojej rodziny. Jestem w 100% zadowolona z wysokiej jakości pracy i kompleksowego wsparcia od początku do końca. Z czystym sumieniem polecam i na pewno jeszcze skorzystam z pomocy, jeśli zajdzie taka konieczność.
, Bankowa
ocena: 4
Jestem w 100% zadowolony z jakości pracy oraz podejścia do klienta. Potrzebowałem pomocy prawnej przy ustaleniu ojcostwa, a ta kancelaria stanęła na wysokości zadania. Wszystko przebiegło bez większych problemów. Polecam za dużą wiedzę prawniczą oraz sprawne rozwiązanie problemu.
, Dobrzec, Kalisz
Prawnik będzie dostępny od dnia 02.11.2021.
Zapraszamy wtedy do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018 Zadaj pytanie prawnikowi Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018