4.7

Kancelaria Adwokacka Daria Kołtun

Składowa 6 lok. 5, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z renomowanymi kancelariami adwokackimi. Praktykowałam w sądach oraz prokuraturach. Zajmuję się prowadzeniem spraw karnych, cywilnych, gospodarczych oraz administracyjnych, w zakresie finansowania rolnictwa w ramach dofinansowania z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Kwalifikacje:

  • Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego,
  • Aplikacja adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze.
Zakres usług
  • Prawo karne,
  • Prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • Prawo cywilne,
  • Prawo handlowe i gospodarcze,prawo administracyjne, w zakresie finansowania rolnictwa w ramach dofinansowania z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Zasięg
  1. Gorzów Wielkopolski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Pomoc tej kancelarii była nieoceniona. Pomogli mi w przygotowaniu zażalenia na zabezpieczenie alimentów, za co bardzo dziękuję. Wszystko udało się załatwić szybko i od ręki. Dziękuję za fachowe wsparcie oraz doradztwo. Z czystym sumieniem mogę polecić.
, Gorzów Wielkopolski
ocena: 5
Potrzebna mi była kompleksowa pomoc przy ustaleniu władzy rodzicielskiej, a taką otrzymałam od tego adwokata. Potwierdzam zamieszczone tutaj opinie na temat tego specjalisty. To osoba skuteczna, z którą od początku do końca współpracy miałam bardzo dobry kontakt, do tego rzetelnie prowadząca sprawę. Polecam z ręką na sercu.
, Gorzów Wielkopolski
ocena: 4
Zgłosiłem się z trudną sprawą dotyczącą windykacji, nie licząc na wiele, gdyż niejeden raz już usłyszałem, że "będzie ciężko". Fakt - łatwo nie było, ale radca prawny stanął na wysokości zadania, za co jestem niezmiernie wdzięczny. Pomoc, którą otrzymałem znacznie przewyższa moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i oczywiście polecam z całego serca.
, Baczyna-Santocko, Gorzów Wlkp

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018