5

Kancelaria Radcy Prawnego Radosław Gieniusz

Krynicka 2/50, 80-393 Gdańsk

Prawnik z ponad 10-letnim doświadczeniem specjalizujący się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie budowlanym i związanym z nieruchomościami. Doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych, kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, korporacji. Praca w ramach swojej działalności gospodarczej, w siedzibie kancelarii, wykonywanie zleceń, praca w siedzibie klienta (in-house). Stawianie na dobry kontakt z klientem i profesjonalizm w działaniu.

Kwalifikacje:

  • Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
  • Aplikacja radcowska – Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku.
  • Studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (prawo cywilne – prawo spadkowe).
Zasięg
  1. Gdańsk
  2. Gdynia
  3. Sopot
Mapa
Opinie
Ocena:
5
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Współpraca z tym adwokatem od samego początku przebiegała bardzo profesjonalnie. Otrzymałem od niego pełne wsparcie od momentu złożenia pozwu o rozwód aż do ostatecznej decyzji sądu. Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas oraz fachowe doradztwo prawne i pomoc w sporządzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Polecam!
, Chwarzno-Wiczlino
ocena: 5
Dla tego mecenasa żadna, nawet najbardziej skomplikowana sprawa administracyjna nie stanowi problemu. Nie inaczej było w moim przypadku. Widać od razu, że to osoba, która swoją pracę wykonuje z pasją, do tego jest pomocna i zaangażowaniem podchodzi do sprawy.
, Witomino, Gdynia
ocena: 5
W tej kancelarii prawnej pracują wyłącznie solidni i godni zaufania eksperci, którzy pomogli mi przy ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. W tym trudnym czasie wspierali mnie dobrym słowem i cennymi radami. Ze spokojem pomogli mi rozpocząć nowy etap w życiu, za co jestem im bardzo wdzięczna. Dziękuję raz jeszcze i polecam z całego serca.
, Armii Krajowej
ocena: 5
Ta kancelaria radcy prawnego bardzo rzetelnie i dokładnie przyłożyła się do mojej sprawy karnej, która nie ukrywam, że była bardzo skomplikowana. Ostatecznie dzięki jej pomocy zostałem oczyszczony z bezpodstawnych zarzutów o kradzież, za co jestem bardzo wdzięczny. Od początku do końca walczył o pomyślny wynik postępowania i ostatecznie plan zrealizował w 100%.
, Sopot
ocena: 5
Kancelaria prawna z najwyższej półki. Pracujący tutaj ekspert bronił mnie bardzo skutecznie w sprawie karnej, dzięki czemu uniknąłem najgorszego. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Polecam serdecznie za dokładność, kompleksowe podejście do sprawy, dociekliwość oraz dążenie do osiągnięcia zamierzonego celu.
, Wzgórze św. Maksymiliana, Gdynia
ocena: 5
Do zadań tego eksperta należała reprezentacja przed sądem w niezwykle trudnej i ważnej dla mnie sprawie o alimenty. Praca wykonana została doskonale, a profesjonalizm w działaniu widać było praktycznie na każdym etapie współpracy. Dziękuję za okazaną pomoc oraz wsparcie. Sprawa przebiegła po mojej myśli.
, Olszynka
ocena: 5
Moja sprawa o alimenty była dość skomplikowana, jednak z pomocą tego adwokata udało się dojść do porozumienia z drugą stroną, ponadto pomógł mi przy weryfikacji oraz przygotowaniu odpowiednich dokumentów. Z czystym sumieniem polecam za kompleksową obsługę klienta, bogate doświadczenie zawodowe, indywidualne podejście do sprawy oraz przystępne ceny na każdą kieszeń. Telefon kontaktowy pozostawiam na przyszłość.
, Młyniska
ocena: 5
Z pełną świadomością mogę polecić tego prawnika, który zajął się windykacją długu dla mojej firmy. Jego pomoc okazała się nieoceniona. To osoba pracowita i bardzo rzetelna, która zrobiła, co mogła, by wygrać sprawę. Polecam z ręką na sercu wszystkim w potrzebie.
, Orunia
ocena: 5
Sprawa dotyczyła ustalenia władzy rodzicielskiej. Polecam współpracę z tą kancelarią adwokacką, ponieważ pracują w niej osoby zaangażowane, dociekliwe oraz rzeczowe, a przy tym uprzejme. Do sprawy zawsze są przygotowani merytorycznie, dbając o każdy szczegół, do tego otwarci na kontakt mailowy i telefoniczny. Dziękuję za korzystny dla mnie finał sprawy.
, Górny Sopot

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018