Gautier
4.9

Kancelaria Adwokacka Adam Gautier

Grunwaldzka 40/3, 80-241 Gdańsk

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie cywilnym oraz karnym. Posiada wieloletnie i bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i postępowań administracyjnych oraz sądowo-administracyjnych, jak również w prowadzeniu pozasądowych negocjacji, kładąc szczególny nacisk na komunikatywność, rzetelność i rzeczowość w kontakcie z Klientem.

Kwalifikacje, studia, aplikacja, certyfikaty:

  • magister prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
  • magister prawa prywatnego na Uniwersytecie w Orleanie, Francja Specjalizacja: sprawy europejskie i międzynarodowe
  • doktorat z prawa porównawczego polsko-francuskiego na Uniwersytecie w Strasburgu, Francja
  • aplikacja adwokacka przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku.

Specjalizacje, gałęzie prawa:

  • prawo cywilne, w tym prawo rodzinne
  • prawo karne
  • prawo gospodarcze, w tym prawo spółek
Zasięg
  1. Gdańsk
  2. Gdynia
  3. Sopot
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
9 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Poszukiwałem prawnika, który zaoferuje kompleksową pomoc frankowiczom i w końcu trafiłem na tego pana. Z jego pomocą zaoszczędziłem nerwy oraz czas, a wszystkie kwestie zostały szczegółowo wyjaśnione. Pomógł mi odzyskać część pieniędzy, do tego okazał się osobą rzeczową, miłą i konkretną. Polecam serdecznie każdemu.
, Sopot
ocena: 5
Podział majątku to sprawa, która bardzo często kończy się w sądzie. Nie inaczej było w moim przypadku, jednak dzięki kompleksowemu wsparciu tego solidnego i niezwykle doświadczonego prawnika sprawa szybko została doprowadzona do szczęśliwego finału. Generalnie jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno będę polecać również innym w potrzebie.
, Krakowiec, Gdańsk
ocena: 5
Poszukiwałem specjalisty od prawa karnego, któremu mógłbym powierzyć pełnomocnictwo w czasie rozprawy sądowej. W końcu trafiłem na tę kancelarię prawną, w której znalazłem odpowiednią osobę, która pomogła mi w sprawie karnej. Dziękuję za pomoc w oczyszczeniu z zarzutów i polecam.
, Grabówek
ocena: 5
Potrzebna mi była porada adwokacka z zakresu prawa nieruchomości, którego interpretacja sprawiała mi trudność. Ta kancelaria adwokacka stanęła na wysokości zadania i dokładnie wytłumaczyła, jak interpretować poszczególne punkty. Polecam z pełną odpowiedzialnością i na pewno jeszcze nieraz się do niej zgłoszę w potrzebie.
, Rudniki
ocena: 5
Mojego syna czekała niestety sprawa karna - znalazł się w nieodpowiednim miejscu i o nieodpowiednim czasie, czego konsekwencje mogły być bardzo poważne. Pan Mecenas bardzo nam pomógł. Nie obiecywał cudów, ale też nie machnął ręką na nasz problem i zrobił, co w jego mocy, by pomóc synowi, za co jestem bardzo wdzięczna.
, Jasień, Gdańsk
ocena: 5
Pomimo wielu prób nie została mi ogłoszona upadłość konsumencka, więc postanowiłem skorzystać z profesjonalnej pomocy w zakresie przejścia procesu oddłużania. Ostatecznie sprawa zakończyła się sukcesem, z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam serdecznie za fachowość, dokładność, sumienność i odpowiedzialność.
, Obłuże, Gdynia
ocena: 5
Do kancelarii radcy prawnego zgłosiłem się przed sprawą rozwodową, mając uzasadnione obawy, że żona może chcieć zagrać nieczysto. Okazało się, że się nie mylę, ale reprezentujący mnie specjalista był już na to doskonale przygotowany i zadbał należycie o moje interesy. Mogę z czystym sumieniem polecić go jako osobę kompetentną, sumienną i zaangażowaną w swoje działania, a do tego skuteczną, co bardzo doceniam.
, Babie Doły
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc w sprawie windykacji sądowej, ponieważ dłużnik pomimo wielu próśb nie wykazywał chęci współpracy. Ten adwokat zadanie wykonał rzetelnie, a ja byłem bardzo zaskoczony dbałością o najmniejsze szczegóły. Polecam za rzeczowość i dążenie do celu.
, Sopot
ocena: 4
Świetny radca prawny! Profesjonalista w każdym calu! Zajął się moją sprawą o alimenty, która ponoć skazana była na porażkę i doprowadził ją do pomyślnego dla mnie zakończenia. Człowiek bardzo konkretny, ale też bardzo kulturalny i pomocny, co bardzo doceniam. Zdecydowanie polecam - sprawdzi się w trudnych sprawach i dopilnuje, by klient czuł się bezpiecznie.
, Sopot

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018