Magdalena Gątarek
5

Kancelaria Adwokacka Magdalena Gątarek

Rewolucji 1905 roku nr 82, 90-223 Łódź

Jestem wielokrotną stypendystką Rektora Uniwersytetu Łódzkiego za najlepsze wyniki w nauce, swoją praktykę zawodową rozpoczęłam już w czasie studiów, pracując jako wolontariusz w Studenckim Punkcie Informacji Prawnej – Klinice Prawa i Klinice Praw Dziecka Uniwersytetu Łódzkiego.

Specjalizuję się w szeroko pojętym prawie cywilnym, w tym np. sprawach rodzinnych, sprawach w zakresie dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia. Nadto już od czasów studenckich wśród moich zainteresowań znajdowało się prawo karne, w zakresie którego zdobyłam doświadczenie podczas odbywania aplikacji adwokackiej. W związku z ukończonymi studiami podyplomowi zajmuję się również prawną obsługą przedsiębiorców. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych w zakresie ww. spraw.

Kwalifikacje:

  • Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego,
  • Studia Podyplomowe „Prawna Obsługa Przedsiębiorców” na Uniwersytecie Łódzkim,
  • Aplikacja adwokacka – Okręgowa Rada Adwokacka w Łodzi.
Zasięg
  1. Łódź
Mapa
Opinie
Ocena:
5
3 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Potrzebna mi była profesjonalna pomoc w przygotowaniu pisma o odwołanie od decyzji sądu w sprawie ograniczenia kontaktu z moimi dziećmi, więc postanowiłem skorzystać z pomocy solidnej kancelarii adwokackiej i jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji i całości współpracy. Specjalista poświęcił mi tyle czasu ile było potrzebne na wyjaśnienie sprawy.
, Złotno
ocena: 5
Doskonały mecenas, który pomógł mi wygrać sprawę o odszkodowanie, mimo że wszyscy mówili, że nie mam szans. Wciąż jestem pod wrażeniem wiedzy specjalisty i poziomu wsparcia prawnego, które otrzymałam. Zdecydowanie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.
, Polesie, Łódź
ocena: 5
Ta kancelaria prawna interweniowała u mnie w sprawie o ograniczenie kontaktu i muszę przyznać, że to profesjonaliści w każdym calu. Do swoich obowiązków podeszli sumiennie i odpowiedzialnie, a cena za perfekcyjnie wykonaną usługę w żaden sposób nie uszczupliła mojego domowego budżetu. Pozdrawiam serdecznie i polecam w 100% wszystkim znajomym i rodzinie w tarapatach.
, Rokicie
Prawnik dzisiaj niedostępny, zapraszamy jutro do złożenia zapytania.
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018 Zadaj pytanie prawnikowi Wybierz termin i zamów usługę przez formularz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018