Chmielewska-Szczepaniak
4.7

Kancelaria Adwokacka Joanna Chmielewska-Szczepaniak

Grota Roweckiego 21/5, 83-000 Pruszcz Gdański

Kancelaria Adwokacka Joanna Chmielewska-Szczepaniak udziela porad prawnych z zakresu Prawa Cywilnego, Prawa Administracyjnego oraz Prawa Spadkowego. Od lat pomaga również w sprawach z zakresu Prawa Rodzinnego dotyczących alimentów, podziału majątku czy rozwodów.

Zasięg
  1. Gdańsk
  2. Gdynia
  3. Pruszcz Gdański
  4. Żukowo
  5. Sopot
  6. Kolbudy
Mapa
Opinie
Ocena:
4.7
12 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Sprawa była poważna - chodziło o ograniczenie kontaktu byłego męża z moim dzieckiem, ponieważ uznałam, że tak będzie najlepiej dla wszystkich. Potrzebna mi była jednak pomoc przy sporządzeniu wniosku, którą otrzymałam od tej kancelarii adwokackiej. Polecam ich szczerze za zaangażowanie, bogate doświadczenie oraz szeroką wiedzę kierunkową, a w razie potrzeby z pewnością będę korzystała w przypadku innych spraw.
, Stogi, Gdańsk
ocena: 5
Miałem otrzymać w darowiźnie dom, ale po drodze zaczęło pojawiać się wiele nieprzewidzianych komplikacji. Zdecydowałem wraz z darczyńcą, że skorzystamy z profesjonalnej pomocy prawnej, by już nic więcej nas nie zaskoczyło oraz by wszystko doprowadzić do końca zgodnie z prawem. Trafiliśmy doskonale - tu nasza sprawa została potraktowana z zaangażowaniem i dopięta na ostatni guzik. Dziękujemy!
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Sprawa administracyjna była dość zawiła, jednak z pomocą tego specjalisty udało się ją szybko doprowadzić do końca. Dziękuję za okazaną mi pomoc i wsparcie. Polecam serdecznie każdemu ich usługi prawne i podziwiam za kompleksowe podejście do sprawy oraz za przystępną cenę, a także za profesjonalizm na najwyższym poziomie.
, Sopot
ocena: 5
Jestem bardzo zadowolony z usługi adwokackiej w wykonaniu tej kancelarii. Pracujący w niej fachowiec wygrał dość trudną i skomplikowaną sprawę o mobbing w mojej firmie. Okazał się kompetentną osobą o wysokiej kulturze osobistej. Skorzystał z wszelkich dostępnych środków dowodowych, jakie dopuszcza procedura cywilna. Polecam wszystkim za fachowość, rzetelność, uczciwość, pełen profesjonalizm i odpowiedzialność.
, Pruszcz Gdański
ocena: 5
Od wielu lat miałem 1,5 hektara ziemi, który chciałem przekazać w darowiźnie synowi. Potrzebna mi była jednak porada prawnika, żebym wiedział, jak to wszystko powinno wyglądać od strony prawnej. Ten okazał się profesjonalistą, który doskonale zna się na rzeczy, wszystko dokładnie i na spokojnie wyjaśniając. To osoba godna polecenia, której naprawę warto zaufać.
, Leszczynki
ocena: 5
Ta kancelaria adwokacka pomogła mi w rozwiązaniu bardzo trudnej i jednocześnie niezwykle ważnej dla mnie sprawy administracyjnej. Z czystym sumieniem polecam za wysoką jakość obsługi, przystępne ceny, a także za indywidualne podejście do klienta. Telefon zapisuję na przyszłość.
, Leśna Polana
ocena: 5
Sprawa administracyjna była dość skomplikowana i wymagała pomocy kancelarii prawnej. Ta do sprawy podeszła odpowiedzialnie, sumiennie, rzetelnie i perfekcyjnie. Polecam z całego serca m.in. za przygotowanie opinii prawnej, a także za reprezentację przed sądem. Pomimo wielu trudności zawsze mogłem liczyć na pomoc, do tego otrzymywałem bardzo pomocne porady prawne na każdym etapie współpracy.
, Piecki-Migowo, Gdańsk
ocena: 5
Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam! Nieoceniona wręcz pomoc w przypadku upadłości konsumenckiej. Bardzo się cieszę, że szukając radcy prawnego, trafiłam właśnie tutaj. Szczególnie doceniam indywidualne podejście do klienta i dyspozycyjność, a także sumienność, empatię oraz elastyczność.
, Śródmieście
ocena: 4
Potrzebna mi była pomoc przy ogłoszeniu upadłości konsumenckiej i jestem w pełni zadowolony z efektu końcowego pracy tej kancelarii adwokackiej. Z jej pomocą upadłość okazała się skuteczna, za co jestem bardzo wdzięczny. Widać było od razu, że żaden rodzaj sprawy, bez względu na trudność, nie ma dla tych ekspertów żadnych tajemnic.
, Wzgórze św. Maksymiliana, Gdynia
ocena: 4
Chciałem ubiegać się o odszkodowanie za wypadek w pracy, jednak potrzebna mi była do tego fachowa pomoc, najlepiej doświadczonego prawnika. Wybór tego pana okazał się trafną decyzją. Wyróżnia go przede wszystkim bogate doświadczenie i wysoka skuteczność. Jego pomoc prawna to gwarancja skuteczności, szybkości działania i obsługi na najwyższym poziomie, przy cenniku usług, który jest na każdą kieszeń.
, Pruszcz Gdański
ocena: 4
Szukałem radcy prawnego, którego nie zniechęci dość trudna sprawa o alimenty i muszę przyznać, że trafiłem doskonale. Można tu liczyć na indywidualne podejście do klienta i ogromne zaangażowanie, a także skuteczność działania, dzięki czemu zakończyła się szybko i prawie bezstresowo.
, Witomino
ocena: 4
Zdecydowaliśmy się z mężem na separację, ale zupełnie nie mieliśmy pojęcia, jak wszystko ogarnąć od strony prawnej, żeby dobrze się zabezpieczyć i uniknąć przykrych niespodzianek. Skorzystanie z pomocy prawnej było bardzo mądrą decyzją. Zdecydowanie polecamy ze względu na profesjonalizm i rzetelność!
, Przylesie

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018