Michał Bieryło
4.5

Kancelaria Adwokacka Michał Bieryło

Hugo Kołłątaja 9, 41-200 Sosnowiec

Kancelaria Adwokacka wykonuje zlecenia z zakresu Prawa Rodzinnego, Prawa Pracy oraz Prawa Spadkowego. Dokonuje opiniowania oraz sporządzania umów, windykacji, a także udziela porad w zakładaniu spółek.

Zakres usług

Prawnik

 • Prawo Rodzinne - Rozwód
 • Prawo Rodzinne - Alimenty
 • Prawo Rodzinne - Separacja
 • Prawo Rodzinne - Podział majątku
 • Prawo Rodzinne - Ustalenie ojcostwa
 • Prawo Rodzinne - Władza rodzicielska
 • Prawo Rodzinne - Ubezwłasnowolnienie
 • Prawo Pracy - Umowa o pracę
 • Prawo Pracy - Mobbing
 • Prawo Pracy - Wypadki przy pracy
 • Prawo Pracy - Ustalenie stosunku pracy
 • Prawo Spadkowe - Spadek
 • Prawo Spadkowe - Testament
 • Prawo Spadkowe - Dziedziczenie
 • Prawo Spadkowe - Zachowek
 • Prawo Cywilne - Windykacja
 • Prawo Cywilne - Odszkodowania
 • Prawo Cywilne - Opiniowanie umów
 • Prawo Cywilne - Darowizna
 • Prawo Cywilne - Nieruchomości
 • Prawo Cywilne - Upadłość konsumencka
 • Prawo Cywilne - Służebność
 • Prawo Cywilne - Ochrona dóbr osobistych
 • Obsługa Prawna Firm - Zakładanie spółek
 • Obsługa Prawna Firm - Opiniowanie umów
 • Obsługa Prawna Firm - Sporządzanie umów
 • Obsługa Prawna Firm - Windykacja
 • Prawo Karne
 • Prawo Administracyjne
 • Prawo Rodzinne - Mediacje rodzinne
 • Prawo Karne - Mediacje w sprawach karnych

Radca Prawny

Adwokat

Zasięg
 1. Katowice
 2. Sosnowiec
 3. Dąbrowa Górnicza
 4. Mysłowice
 5. Siemianowice Śląskie
 6. Będzin
 7. Czeladź
Mapa
Opinie
Ocena:
4.5
20 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Jestem zadowolony z jakości pracy tego eksperta od windykacji. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i co dla mnie najważniejsze - przyniosło oczekiwany efekt. Polecam gorąco za niesamowitą wiedzę, dyskrecję, sumienność, dokładność, ogromne zaangażowanie w sprawę oraz za przystępny cennik. Telefon zapisuję na przyszłość.
, Bogucice
ocena: 5
Poszukiwałem doświadczonej i odpowiedzialnej osoby, która pomogłaby mi w przygotowaniu wniosku o ubezwłasnowolnienie, ponieważ zła sytuacja bliskiej mi osoby zmusiła mnie do podjęcia tego kroku. Ten wybór okazał się bardzo trafny. Pismo przygotowane zostało w odpowiedni sposób, a cena za usługę nie była rażąco wysoka. Polecam za fachowość, znajomość przepisów oraz indywidualne podejście do klienta.
, Norwida
ocena: 5
Potrzebowałam wsparcia prawnika w zakresie napisania pozwu oraz reprezentacji w sądzie podczas sprawy o alimenty, więc zwróciłam się po pomoc do tego pana. Ten do sprawy podszedł perfekcyjnie. Sprawa, choć była trudna, na szczęście zakończyła się tak jak tego chciałam. Jeszcze raz dziękuję za kompleksowo wykonaną usługę i polecam jego usługi na przyszłość.
, Świętochłowice
ocena: 5
Serdecznie dziękuję za pomoc w tej trudnej dla mnie sytuacji. Jestem wdzięczny również za zrozumienie, indywidualne podejście i "nieocenianie z góry". W sprawie rozwodowej z mojej winy otrzymałem wręcz nieocenioną pomoc prawną. Zostałem wysłuchany i wyczerpująco rozwiano wszelkie moje wątpliwości, ponadto dopilnowano, by chronić moje interesy w sądzie.
, Siemianowice Śląskie
ocena: 5
Nie wszędzie można uzyskać profesjonalną pomoc frankowiczom, więc gdy przeczytaliśmy w Internecie pozytywne opinie od ludzi w podobnej sytuacji, postanowiliśmy poprosić o wsparcie. To był strzał w dziesiątkę! Do tej pory jesteśmy zachwyceni profesjonalnym podejściem do sprawy, rzetelnością oraz doskonałym przygotowaniem specjalisty. Dziękujemy i polecamy!
, Czeladź
ocena: 5
W dzisiejszych czasach znalezienie godnego zaufania adwokata, który oferuje pomoc frankowiczom w unieważnieniu kredytu nie jest zadaniem prostym. Mi jednak udało się znaleźć solidnego i odpowiedzialnego eksperta, który sprawę rozwiązał tak, jak tego oczekiwałem. Polecam!
, Milowice, Sosnowiec
ocena: 5
Potrzebowaliśmy pomocy prawnej w sprawie darowizny od rodziców żony. Nie będę wdawać się w szczegóły samej sprawy, ale muszę podkreślić, że otrzymaliśmy wparcie na bardzo wysokim poziomie, mimo pułapek, które pojawiły się po drodze. Serdecznie polecam - takich profesjonalistów ze świecą szukać!
, Łazy
ocena: 5
Potrzebna mi była fachowa porada adwokacka oraz napisanie pisma o cofnięcie darowizny. Zdecydowałem się na pomoc tego adwokata i jestem niezwykle zadowolony ze współpracy. Polecam serdecznie wszystkim moim znajomym za udaną pomoc w rozwiązaniu problemu.
, Akacjowa
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc prawnika w sprawie o podział majątku. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, z korzyścią dla mnie. Osoba ta dała się poznać jako sumienna, rzetelna, odpowiedzialna i doskonale znająca przepisy prawne. Polecam gorąco, telefon do kontaktu zapisuję sobie na przyszłość.
, Kostuchna, Katowice
ocena: 5
Polecam tego adwokata za pełen profesjonalizm oraz bardzo dobre przygotowanie i rzetelnie przeprowadzony proces windykacji. Dzięki jego pomocy szybko i bez zbędnych komplikacji odzyskałem należny mi dług, pomimo że ciężko było nawiązać kontakt z dłużnikiem. To bez wątpienia profesjonalista w każdym calu, do tego miły i rzeczowy. Polecam raz jeszcze za fachowo wykonaną usługę.
, Czeladź
ocena: 4
Poprosiłam kancelarię prawną o pomoc przy przekazaniu darowizny - chodziło o przekazanie dość dużej sumy pieniężnej jednemu z członków mojej rodziny. Ze strony kancelarii otrzymałam błyskawiczną i fachową pomoc przy sporządzeniu umowy. Polecam za fachowość, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta.
, Świętochłowice
ocena: 4
Najlepsza kancelaria radcowska w okolicy! Ich pomoc przy separacji wręcz nieoceniona! Tu faktycznie dba się o dobro klienta i pilnuje się jego interesów. Wyczerpująco wyjaśniono mi wszelkie kwestie związane z moją sytuacją, a także zaproponowano korzystne dla mnie rozwiązania. Serdecznie dziękuję za indywidualne podejście i pomoc!
, Słupna
ocena: 4
Długo zastanawiałam się, na którego adwokata od separacji postawić, jednak ostatecznie zdecydowałam się skorzystać z pomocy tego Pana, który miał dobre opinie w Internecie. Jestem jak najbardziej zadowolona z jakości usługi i dziękuję z całego serca za sprawne rozwiązanie mojej sprawy. Polecam gorąco każdemu.
, Mysłowice
ocena: 4
Potrzebowałem pomocy prawnej i fachowego doradztwa, najlepiej ze strony wykwalifikowanego prawnika, który przedstawiłby mi kwestie prawne związane z pojęciem służebności osobistej mieszkania. Ten Pan stanął na wysokości zadania, które wykonał solidnie, sumiennie i odpowiedzialnie. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi i podejścia do klienta.
, Szeflera
ocena: 4
Gdy wisiała nade mną trudna sprawa dotycząca RODO, wiedziałem, że muszę znaleźć doświadczoną kancelarię radcowską, która zrobi, co tylko się da, by chronić moje interesy. Nie zawiodłem się. Ogromny profesjonalizm, imponująca wiedza, a przy tym niespotykane wręcz zaangażowanie, by sprawę dopiąć na ostatni guzik. Jestem wdzięczny za wsparcie i będę chętnie polecać!
, Śródmieście
ocena: 4
Ta kancelaria okazała się ostatnią deską ratunku. Sprawa administracyjna była bardzo trudna, jednak z pomocą pracujących w niej ekspertów została szybko i sprawnie załatwiona. Pomogli mi m.in. w sporządzeniu zażalenia i innych niezbędnych dokumentów.
, Milowice, Sosnowiec
ocena: 4
Miałem duży problem z ciągnącą się już jakiś czas sprawą administracyjną i cieszę się, że ostatecznie trafiłem właśnie do tego radcy prawnego. Do mojego problemu podszedł bardzo odpowiedzialnie, rzetelnie i wyczerpująco wytłumaczył mi, na czym stoję i zaproponował kilka scenariuszy działań, tłumacząc również ich konsekwencje. Ostatecznie sprawa zakończona pomyślnie - tylko dzięki wysokim kompetencjom tego specjalisty!
, Ligota-Panewniki
ocena: 4
Z pomocą tego specjalisty udało mi się zweryfikować oraz przygotować dokumenty niezbędne do ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Dziękuję za okazaną mi pomoc oraz fachowe wsparcie od początku do końca trwania współpracy i polecam gorąco każdemu w potrzebie, bo lepszego fachowca w okolicy na pewno nie znajdziecie. Dodam również, że to osoba uczciwa, sumienna, odpowiedzialna i otwarta na kontakt mailowy oraz telefoniczny.
, Trzebiesławice, Dąbrowa Górnicza
ocena: 4
Potrzebowałem pilnej i fachowej pomocy w spawie o odszkodowanie, a ta kancelaria doskonale wywiązała się ze swojego zdania. Polecam wszystkim znajomym w potrzebie przede wszystkim za wysokie kompetencje, poświęcony czas, a także świetny kontakt oraz indywidualne podejście do klienta i udaną interwencję.
, Poniatowskiego
ocena: 4
Sprawa cywilna wymagała dużej znajomości zagadnień z zakresu prawa cywilnego, jednak ten specjalista poradził sobie z nią doskonale. Dziękuję z całego serca za poświęcony mi czas i jeśli tylko w przyszłości zajdzie taka potrzeba, na pewno skorzystam jeszcze z jego kompleksowych i przystępnych cenowo usług.
, Okradzionów

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018