4.9

Kancelaria Radcy Prawnego - Radca Prawny Michał Bednarski

Ozimska 18/6, 45-057 Opole

Studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach ukończone w 2003 r. Odbyta aplikacja sędziowska i zdany egzamin sędziowski w 2006 r. Radca prawny od 2006 r.

Kancelaria zajmuje się obsługą przedsiębiorców, klientów indywidualnych i jednostek administracji publicznej. W szerokim zakresie zajmuje się sprawami z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego i rodzinnego. W postępowaniu karnym świadczy pomoc prawną w zakresie obrony w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądami.

Usługi obejmują m.in: porady i opinie prawne, projekty umów i innych aktów prawnych, negocjacje oraz zastępstwo przed sądami i urzędami.

Zasięg
  1. Opole
  2. Nysa
  3. Kluczbork
  4. Brzeg
  5. Strzelce Opolskie
  6. Prudnik
  7. Namysłów
  8. Krapkowice
  9. Ozimek
  10. Grodków
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
21 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Potrzebny był mi radca prawny, który zadba o ograniczenie kontaktu matki biologicznej z moimi dziećmi. Sprawa już z samej nazwy łatwa się nie wydaje, a zapewniam, że również jej szczegóły nie ułatwiały. Na szczęście tu zadbano o interesy moich pociech i sprawa została zakończona tak, by zapewnić im bezpieczeństwo psychiczne i fizyczne. Serdecznie dziękuję za niesamowity profesjonalizm, empatię i sumienność.
, Osiedle Zydlungi
ocena: 5
Sprawa karna była zawiła, jednak z pomocą tej kancelarii udało się ją doprowadzić do końca. Dzięki jej pomocy zasądzony mi został najłagodniejszy z możliwych wyroków, za co jestem bardzo wdzięczny. Polecam serdecznie za uczciwość, ogromne zaangażowanie w sprawę oraz za dyspozycyjność.
, Farska Kolonia
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc kancelarii radcowskiej, która nakłoniłaby mojego dłużnika do spłaty zobowiązania. Windykacja przyniosła oczekiwany efekt, z czego jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie za okazaną mi pomoc, w tym za świetną współpracę, ogromną wiedzę oraz indywidualne podejście do sprawy.
, Malinka, Opole
ocena: 5
Polecam tego radcę prawnego, który wykazał się rzetelnością, uczciwością i kompetencją, zajmując się moją sprawą administracyjną. Bardzo się cieszę, że to właśnie na tego specjalistę udało mi się trafić, gdyż wiele nasłuchałam się od znajomych i obawiałam się, że są marne szanse na pozytywne zakończenie tematu, tymczasem okazało się, że wystarczyła znajomość pewnych kruczków i byłam na "wygranej pozycji".
, Błonie
ocena: 5
Korzystałem z usług tego prawnika, kiedy potrzebna mi była pomoc prawna w trudnej i bardzo zawiłej sprawie administracyjnej. Ta osoba nie pozostawiła mnie samemu sobie. Doskonale przygotowała mnie do sprawy, czego efektem była oczywiście wygrana. Polecam za ogromną wiedzę, skuteczność i podejście do klienta.
, Nysa
ocena: 5
Ten specjalista z kancelarii prawnej prowadził sprawę o separację. Okazał się on osobą solidną i sumienną, która pomogła mi rozwiązać problem. Jestem bardzo zadowolony z jakości pracy oraz z podejścia do klienta. Jeszcze raz dziękuję za okazaną mi pomoc i wsparcie. Polecam z ręką na sercu wszystkim w potrzebie. Telefon do kontaktu zapisałem już w notesie.
, Śluza
ocena: 5
Dzięki wsparciu kancelarii prawnej w bardzo trudnej sprawie o rozwód, wszystko udało się załatwić sprawnie i korzystnie. Otrzymałam fachowe doradztwo, a także pomoc w sporządzeniu odpowiednich pism oraz reprezentację przed sądem, co pozwoliło mi zaoszczędzić nieco niepotrzebnych nerwów. Dziękuję z całego serca i polecam za sumienność, lojalność, bardzo dobre podejście do klienta i oczywiście satysfakcjonujące rozwiązanie.
, Wołczyńska
ocena: 5
Potrzebna mi była pilnie pomoc przy sporządzeniu odpowiednich dokumentów dotyczących sprzedaży jednej z moich nieruchomości. Ten fachowiec okazał się osobą godną zaufania i polecenia. Doskonale poprowadził mnie przez wszystkie procedury towarzyszące sprzedaży. Polecam za solidność, profesjonalne podejście do klienta oraz za przystępny cennik usług.
, Czerwone Koszary
ocena: 5
Zdecydowałem się na pomoc tej kancelarii, która zajmowała się moją sprawą rozwodową. Na szczęście dzięki jej pomocy udało się osiągnąć w 100% satysfakcjonujący finał sprawy. Jestem bardzo wdzięczny za solidność, sumienność, profesjonalizm, terminowość i polecam każdemu, bo naprawdę warto. To kancelaria na wysokim poziomie i godna zaufania.
, Plac Farny
ocena: 5
Ten pan prowadził mi sprawę o ustalenie ojcostwa i mogę tylko szczerze polecić go przede wszystkim za rzetelność, słowność, terminowość, uczciwość, odpowiedzialność oraz za profesjonalizm w każdym calu. Cena również nie należała do najwyższych. Cieszę się, że za pierwszym razem trafiłem na tak dobrego specjalistę, zwłaszcza że nie był z polecenia.
, Prudnik
ocena: 5
Musiałem ogłosić upadłość konsumencką, w czym pomógł mi ten specjalista. Okazał się on osobą kompetentną oraz bardzo odpowiedzialną. Pomógł mi przygotować odpowiednie dokumenty, a sprawa ostatecznie zakończyła się powodzeniem. Polecam z całego serca za fachowość, rzetelność, sumienność oraz przystępny cennik usług.
, Kluczbork
ocena: 5
Potrzebna mi była pomoc w sprawie o służebność przesyłu, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy osoby świadczącej pomoc prawną. Z pracy jestem bardzo zadowolony i polecam gorąco każdemu w potrzebie za sumienność, dokładność, odpowiedzialność oraz przystępne ceny. Dodam również, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogłem liczyć na rzeczową odpowiedź.
, Suche Łany
ocena: 5
Poszukiwałem doświadczonej osoby z kancelarii, która oferuje również pomoc frankowiczom. Skorzystałem z pomocy tego radcy i złego słowa nie mogę na niego powiedzieć. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i co mnie najbardziej ucieszyło - odzyskałem większą część pieniędzy. Dziękuję za wsparcie i polecam gorąco.
, Nysa
ocena: 5
Szukałem kompetentnej osoby świadczącej pomoc prawną w sprawie, która dotyczyła ochrony dóbr osobistych. Ten fachowiec okazał się osobą rzetelną, uczciwą, solidną, odpowiedzialną oraz doskonale znającą się na prawie. Polecam z całego serca wszystkim znajomym i rodzinie, bo lepszego specjalisty w okolicy na pewno nie znajdziecie. Dodam również, że cena usługi prawnej także stała na odpowiednim poziomie.
, Prudnik
ocena: 5
Potrzebowałam pomocy niedrogiego specjalisty, który zająłby się sprawą zniesienia służebności. Na szczęście bardzo dobrze trafiłam, ponieważ ten radca okazał się osobą sumienną, odpowiedzialną i skuteczną. Szybko rozwiązał problem, za co bardzo mu dziękuję i od tej pory będę polecała wszystkim znajomym i rodzinie.
, Krapkowice
ocena: 5
Nie jestem specjalistą od przepisów prawa, dlatego kiedy nie byłem w stanie odzyskać należnych mi pieniędzy, postanowiłem skorzystać ze wsparcia tej kancelarii prawnej. Przeprowadzona przez nią windykacja odniosła zamierzony efekt, chociaż wyegzekwowanie długu nie było proste. Dziękuję za pozytywne rozstrzygnięcie i polecam na przyszłość każdemu w opałach.
, Brzeg
ocena: 5
Ta kancelaria radcowska doskonale wywiązała się z powierzonego zlecenia. Pomogli mi w przygotowaniu pozwu o separację. Ostateczne sprawa zakończyła się po mojej myśli. Jej wybór był bardzo dobrym krokiem, bo całe zadanie wykonali na medal. Polecam za wzorową współpracę, fachowe doradztwo, bogate doświadczenie i indywidualne podejście do mojej sprawy.
, Skarbimierz
ocena: 5
Polecam tego mecenasa, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu. Zajmował się od początku sprawą mojego rozwodu i muszę przyznać, że dawno nie miałem okazji współpracować z tak kompetentną i odpowiedzialną osobą. Polecam za fachowość, doświadczenie, jakość usługi na niebywałym poziomie i skuteczność w działaniu.
, Rodakowskiego
ocena: 4
Potrzebna mi była pomoc prawna specjalisty, który zająłby się dla mnie sprawą dotyczącą ochrony konsumenta. Sprawa zakończyła się moim sukcesem, za co jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję za kompleksowe wsparcie oraz doskonałą znajomość wszelkich zagadnień prawnych.
, Półwieś
ocena: 4
Ten prawnik uratował mi życie. Pomógł mi w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej, kiedy borykałam się z ogromnymi trudnościami finansowymi w wyniku źle zainwestowanych pieniędzy. Z jego pomocą udało się przywrócić normalne warunki życiowe oraz otrzymałam szansę na pewne spojrzenie w przyszłość. Polecam za profesjonalizm, fachowe doradztwo i zrozumienie.
, Kolonia Gosławicka
ocena: 4
Od tej kancelarii radcy prawnego otrzymałem kompleksową pomoc w sprawie o ubezwłasnowolnienie mojego brata, co w mojej ocenie nie miało żadnej podstawy prawnej. Sprawa została dość szybko wyjaśniona, a ja jestem bardzo zadowolony z efektów ich ciężkiej pracy.
, Wita Stwosza

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018