4.9

Adwokat Karol M. Kampert

Szeroka 43/2, 87-100 Toruń

Adwokat Artur M. Kampert zajmuje się m.in. Prawem Rodzinnym oraz Cywilnym. Daje również porady prawne zakresie Prawa Spadkowego oraz Prawa Pracy.

Zasięg
  1. Bydgoszcz
  2. Toruń
  3. Grudziądz
  4. Świecie
  5. Chełmno
  6. Chełmża
  7. Koronowo
  8. Solec Kujawski
Mapa
Opinie
Ocena:
4.9
15 ocen i opinii
Dodaj opinię i ocenę:
ocena: 5
Moja sprawa karna przebiegła bardzo sprawnie i błyskawicznie. A to wszystko dzięki pomocy prawnej tego adwokata. Doskonale wybronił mnie od bezpodstawnych zarzutów kradzieży, której nie dokonałem. To osoba godna uwagi i polecenia z bogatą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością prawa, która bardzo dobrze przygotowuje do sprawy. Wyrok był po mojej myśli. Polecam serdecznie jego usługi adwokackie.
, Leśna
ocena: 5
Chciałem skorzystać z usługi adwokackiej, która miała polegać na opracowaniu wniosku o upadłość konsumencką. Ten specjalista doskonale znał się na swojej pracy, reprezentując mnie w całym procesie aż do wydania postanowienia i uzgodnienia planu spłaty. Rekomenduję tego pana za fachowość, profesjonalne podejście do klienta, a także za atrakcyjny cennik usług.
, Kapuściska, Bydgoszcz
ocena: 5
Chciałem przekazać darowiznę jednemu z członków mojej rodziny, jednak by mieć 100% pewność, że wszystko robię jak należy, postanowiłem skorzystać z pomocy prawnika. Ten pan okazał się osobą sumienną, rzetelną i odpowiedzialną, z ludzkim podejściem do klienta, która była bardzo zaangażowana w prowadzenie sprawy. Polecam każdemu w potrzebie, telefon zachowuję.
, Świecie
ocena: 5
Potrzebne mi było wsparcie dobrego i niedrogiego obrońcy do sprawy sądowej, który pomógłby mi w roszczeniu o ustalenie ojcostwa. Po długich poszukiwaniach trafiłem na tego specjalistę i jestem bardzo zadowolony z jakości jego usługi. Pan okazał się osobą kompetentną i bardzo pomocną, a przy tym dyskretną i godną zaufania.
, Bartodzieje
ocena: 5
Potrzebna mi była fachowa porada specjalisty w kwestii o ustalenie ojcostwa, ponieważ pojawiły się duże wątpliwości co do ojcostwa dziecka. Wybór padł na tę kancelarię i okazał się bardzo dobry. Pracujący w niej pan okazał się ekspertem od tego typu spraw. To profesjonalista w każdym calu, do tego bardzo dobrze znający się na swojej pracy. Polecam z całego serca, bo to osoba, której warto zaufać.
, Bydgoskie, Toruń
ocena: 5
Pan Mecenas dołożył wszelkich starań, by jak najlepiej pomóc mi w trudnej i niezwykle ważnej dla mnie sprawie karnej. Jestem bardzo zadowolony z poziomu usług oraz z podejścia do klienta, a także z ceny, która była naprawdę przystępna. Polecam serdecznie, kontakt zachowuję na przyszłość.
, Rybaki
ocena: 5
Chciałam skorzystać z pomocy prawnika, który zająłby się dla mnie nierozwiązaną do końca sprawą o alimenty. Ten pan doskonale reprezentował mnie w sprawie o świadczenie finansowe na rzecz dzieci, ponadto porady prawnika okazały się dla mnie bardzo przydatne. Polecam przede wszystkim za rzetelność, rzeczowość, wysokie kompetencje oraz fachowe podejście do sprawy.
, Konwaliowa
ocena: 5
Doskonały adwokat. Sprawa o rozwód została wygrana, pomimo że moje dzieci zostały nastawione przeciwko mnie. Doskonale reprezentował mnie przed sądem, do tego wykazał się ogromną wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami, był rzeczowy, kompetentny oraz zaangażowany w prowadzoną sprawę. Współpraca z nim była dla mnie czystą przyjemnością. Polecam serdecznie każdemu, nawet w najbardziej zawiłych sprawach.
, Bielawy
ocena: 5
Już myślałam, że nie uda mi się wyegzekwować zaległych alimentów od byłego męża, jednak z pomocą tej kancelarii radcy prawnego sprawa zakończyła się sukcesem, za co jestem bardzo wdzięczna. Jeszcze raz dziękuję za fachową pomoc prawną, poświęcony mi czas, dokładność, terminowość oraz za niewygórowany cennik. Polecam gorąco, telefon do kontaktu na przyszłość zachowuję.
, Świecie
ocena: 5
Nie miałem pojęcia na temat windykacji, więc postanowiłem skorzystać z pomocy tej kancelarii, by odzyskać należności. Pomoc prawna obejmowała zarówno postępowanie przedsądowe, jak również złożenie pisma pozwu oraz wniosku o wszczęcie egzekucji. Pan zawsze znalazł czas na rozmowę i doradztwo. Polecam serdecznie, bo to bez wątpienia odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.
, Mały Kuntersztyn
ocena: 5
To bez wątpienia mecenas godny polecenia i zaufania. Prowadził dla mnie jakiś czas temu sprawę rozwodową i widać było od razu, że nie pierwszy raz zajmuje się tego typu sprawami. Przez ten czas dał się poznać jako profesjonalista, który doskonale zna prawo, do tego jako osoba dokładna, terminowa i uczciwa.
, Leśne, Bydgoszcz
ocena: 5
Sprawa dotyczyła ustalenia ojcostwa. Szczerze polecam za profesjonalne wsparcie prawne na każdym etapie współpracy. Do spotkań zawsze przygotowany i bardzo mocno zaangażowany, do tego konkretny i rzeczowy. Generalnie jestem bardzo zadowolony z udzielonej mi pomocy i na pewno będę jeszcze wiele razy korzystał z jego pomocy, jeśli tylko będzie kiedyś taka potrzeba.
, Czerniewice
ocena: 5
Potrzebny mi był pilnie niedrogi i kompetentny adwokat, który zająłby się sprawą zniesienia służebności gruntowej, a dotychczasowi adwokaci rozkładali tylko ręce. Na szczęście ten profesjonalista okazał się osobą niezwykle skuteczną i szybko rozwiązał problem, za co jestem mu bardzo wdzięczny. Wykazał się przy tym ogromną znajomością prawa oraz odpowiedzialnością.
, Mały Kuntersztyn, Grudziądz
ocena: 5
Poszukiwałam adwokata, który zająłby się sprawą unieważnienia darowizny, ponieważ zachowanie obdarowanego było rażąco niewdzięczne. W końcu trafiłam do tej kancelarii adwokackiej i jej przedstawiciela, który dał się poznać jako osoba sumienna i odpowiedzialna. Profesjonalizm w działaniu widać było od początku do końca współpracy, a sprawa zakończyła się pomyślnie.
, Aleja 3 Maja
ocena: 4
Jestem bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc prawną, w tym za przygotowanie niezbędnych dokumentów i doradztwo prawne. Potrzebna mi była pomoc w przygotowaniu umowy darowizny, a ten radca prawny stanął na wysokości zadania - terminowo i rzeczowo zajął się sprawą, która zakończyła się dla mnie pozytywnie. Wystawiam pozytywną opinię za zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm w działaniu. Polecam gorąco!
, Owczarki, Grudziądz

Dzwoniąc pod podany wyżej numer lub klikając przycisk Wyślij akceptuję Regulamin Serwisu Lexango.pl i przyjmuję do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 przetwarza moje dane osobowe zgodnie z Polityką Prywatności. Rozwiń więcej...

Przyjmuję również do wiadomości, że firma Lindeman Sp. z o.o., ul. Grudziądzka 132, 87-100 Toruń, NIP: 9562357373, REGON: 385047262, KRS: 0000818345 używa rozwiązań informatycznych do zanonimizowanej analizy zachowań użytkowników Serwisu Lexango przy wykorzystaniu narzędzi firmy Google, w celu optymalizacji i rozwoju Serwisu.

Umów spotkanie przez formularz 24/7
Zadzwoń dziś do 21.00 732 081 018